Ontwikkelaars Swery65 en Suda51 slaan de handen ineen voor Hotel Barcelona, een action-roguelite waarin je ontwaakt in een verknipt hotel dat is overgenomen door seriemoordenaars. Je speelt als "fris uitziende federale sheriff" Justine, wiens hersenen toevallig bezeten zijn door een oermonster genaamd Dr. Carnival.
Dood gaan is in Hotel Barcelona niet het einde, in zekere zin is het zelfs een nieuwe start. Na iedere dood laat je namelijk een 'Slasher Phantom' achter, een leger van geesten dat eerdere daden van Justine uitvoert. Gezamenlijk met upgrades en meer dan honderd wapens neem je het op tegen bruten, psychopaten en criminelen.
Hotel Barcelona verschijnt op 26 september naar PC, PlayStation 5 en Xbox Series. De soundtrack is afkomstig van Yuji 'TECHNOuchi' Takenouchi, bekend van Demon's Souls, Dark Souls en Metal Gear 2: Solid Snake.