2K Games werkt al geruime tijd aan het spel Elder Scrolls IV: Oblivion. Hoewel de game beoogd was voor een release in november zal dit helaas niet gehaald worden. De game zou nu op de PC en Xbox 360 uitkomen op 24 maart 2006.
Naast een gewone versie zal er die dag, toch alvast in Amerika, ook een Collector's Edition verschijnen. Die kost je tien euro meer maar daarvoor heb je wel een documentaire over de ontwikkeling van het spel, een Septim munt en een korte, 112 pagina lange gids over Tamriel. Mensen die iets korter willen lezen, raadplegen beter de handleiding van 48 pagina's.
Deze RPG vindt plaats in de hoofdstad van Tamriel, Cyrodiil. De keizer werd vermoord waarna de poorten van de hel geopend werden. Daardoor kunnen allerlei demonen vrij naar de stad lopen. Jij moet de rechtmatige opvolger van de troon zoeken zodat de poorten gesloten kunnen worden. De game zal een nieuw systeem hebben waardoor NPC beslissingen afhangen van de wereld om hun heen.


|