Vanaf vandaag kunnen Ni No Kuni fans die de sequel aan willen schaffen een pre-order plaatsen. Dit hoeft niet alleen voor de standaardversie, er verschijnt namelijk tevens een Prince's Edition.
De verschillende versies geven toegang tot het volgende:
PlayStation 4:
- Standaard editie (€69,99) - Volledige game en postkaarten.
- Prince's Edition (€94,99) - Volledige game en The Kingmakers; een making-of over de game op Blu-Ray om de geheimen van het design en de ontwikkeling te ontdekken. De game komt in een SteekBook case met Season Pass.
- Digitale Prince's Edition (€89,99) - Volledige game en Season Pass.
- King's Edition (€149.99): Volledige game en The Kingmakers Blu-Ray, alsmede The Sound of Ni No Kuni II. Dit laatste betreft een vinyl met de main theme van Joe Hisaishi. Verder krijg je ook een The Evolution of a King diorama figurine van twintig centimer die de main theme afspeelt als je deze rond draait en The Art of Ni No Kuni II; een exclusief 148-pagina tellend artbook. De game zelf verschijnt in een SteelBook.
PC:
- Standaard editie (€59,99) - Volledige game - enkel digitaal verkrijgbaar.
- Prince's Edition (€79,99) - Volledige game en Season Pass - enkel digitaal verkrijgbaar.
- King's Edition (€139,99) - Volledige game en Musical King Evan's diorama, 148-pagina tellend Artbook, Steelbook en Season Pass.
Een ieder die een pre-order plaatst krijgt verder een Special Sword set. De Season Pass zal ook los te verkrijgen zijn en kost dan €20,00.


|