Home   Forum   Archief   Redactie   Contact   Bedrijven   Games    
 
  GamedPCVRNintendo SwitchNintendo Switch 2Playstation 4Playstation 5Xbox OneXboxAppMisc    
03 Mei 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
02 Mei 2025 
(8) 
01 Mei 2025 
(1) 
(0) 
(2) 
(0) 
(0) 
(0) 
(8) 
30 April 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(2) 
(0) 
(2) 
(1) 
29 April 2025 
(1) 
(0) 
(4) 
(0) 
(2) 
(0) 
(0) 
28 April 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
27 April 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
25 April 2025 
(3) 
(3) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
24 April 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
23 April 2025 
(0) 
(3) 
22 April 2025 
(3) 
(3) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
21 April 2025 
(1) 
(6) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
19 April 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
18 April 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
17 April 2025 
(3) 
(0) 
(0) 
(0) 
16 April 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
(3) 
15 April 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
(2) 
(0) 
14 April 2025 
(0) 
(0) 
(7) 
13 April 2025 
(1) 
(4) 
12 April 2025 
(4) 
(2) 
11 April 2025 
(0) 
(0) 
(2) 
(0) 
(2) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
10 April 2025 
(2) 
(0) 
(0) 
(0) 
(2) 
(0) 
09 April 2025 
(0) 
(3) 
(8) 
(0) 
(0) 
08 April 2025 
(0) 
(0) 
(1) 
(2) 
(0) 
(10) 
(1) 
(0) 
07 April 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
06 April 2025 
(0) 
(0) 
(4) 
04 April 2025 
(3) 
(1) 
(0) 
(0) 
(1) 
03 April 2025 
(8) 
(0) 
(0) 
02 April 2025 
(0) 
(0) 
Gamed Gamekalender Mei 2025
Croc: Legend of the Gobbos
Gamed Gamekalender April 2025
MLB The Show 25
Nieuws:

Nintendo Switch Week


Door Stefan van B op 23-02-2017 om 15:59
Bron: Gamed

Op 3 maart aanstaande zal de Nintendo Switch dan eindelijk verschijnen. Deze hybride console-tablet-handheld moet de manier waar op we gamen grondig gaan veranderen. Aankomende week blikken wij alvast vooruit.

Elke dag zal er namelijk een aankomende Nintendo Switch-titel centraal staan in de vorm van een Hands-On. Afgelopen week konden Rick en Stefan namelijk al diverse games onder handen nemen, waaronder Zelda, Mario Kart en 1-2 Switch. De komende dagen lees je dan ook alles over onze ervaringen met deze titels en de console zelf. Alvast veel leesplezier!

Hieronder een overzicht van alle artikelen die tot nu toe zijn verschenen.


16:09  Prey in Mimic Madness trailer
15:45  Superman vs. Batman in Injustice 2
 Reacties (37)
 Pagina: 1 | 2
Gast (66.85.88.xxx) op 28-02-2017 om 13:10
Waar is jouw bewijs dat het wel aanslaat? En niet komen met pre-order getallen, want de WiiU had ook alles mee in het begin en de Nintendo Classic was praktisch ook nergens te krijgen door te weinig units.
Ik zie praktisch overal scepsis naar de mogelijkheden in comment secties, de power (welke ver af staat van zelfs de XB1 en Zelda:BOTW is duidelijk gedowngrade tov eerdere footage), de batterijduur, de joycons (welke disconnecten en loslaten), etc. Die steken uit als een zere duim voor de hardcore gamers.
Zelda:BOTW krijgt goede cijfers, maar ja, die wordt nu gepirate en blijkt toch behoorlijke performance gerelateerde problemen te hebben.
Als het niet gaat lukken zie ik gewoon geen andere uitweg voor Nintendo dan third party.

Limmepie op 28-02-2017 om 13:20 [Niv: 21 / Exp: 1043]
@Gast (86.208.11.xxx)
"Nee, ik ben niet dezelfde...zucht."

Gast, jij werkt hier in de anonimiteit. Dan moet je niet verveelt gaan zitten doen als ik je niet herken.

"Dat de Switch zo uniek is ben ik het niet mee eens. "

Typisch een stelling opzetten waar we het überhaupt niet over hadden, en je hierbij ook nog eens doet alsof ik het tegendeel zei. Ik ga hier niet op in.

"Piraterij valt niet goed te praten."

Ook dit was de discussie niet. /De intentie van een bedrijf een product wel dan niet uit te brengen omwille van piraterij./ was de discussie. Daar ga je niet op in.

"Zelda is zo'n titel en dat die nu al op het net staat voor de PC is gewoon slecht voor de console."

Dit is slecht inderdaad, maar niet een doodssteek. Nogmaals, de mensen die Zelda op een dergelijke manier gaan spelen zijn een marginale groep waarvan überhaupt betwist kan worden of ze tot de potentiële marktgroep behoorde van de Nintendo Switch.

"Nintendo is ook overigens goed in het zorgen voor tekorten waardoor "uitverkocht" een andere betekenis krijgt. De NES mini is daar recentelijk een goed voorbeeld van."

Verleggen van de discussie. We hebben het over de Switch niet de NES mini.

"En geen slechte PR...dan moet je eens terugkijken naar de Xbox One zijn lancering...dat heeft een tijdlang behoorlijke nadelige gevolgen gehad."

Daar was ik kort door de bocht. Laat me het toelichten. In het geval van Xbox One kwamen er allerlei geruchten naar boven waar de gebruiker aan moest voldoen etc. Mensen reageerde dit af op het internet. Wat kon Microsoft doen? Negeren was hun keuze tot een later tijdsstip. Hadden ze de vragen direct intelligent beantwoord dan hadden ze er zeker weten beter van af gekomen. Sterker nog: het podium was gecreëerd en iedereen wilde de antwoorden horen. Dat is toch een unieke kans? Hier hadden ze, als iets, Sony juist de loef mee kunnen afsteken.

"Ik zal er verder geen woorden aan vuil maken voordat ik een ban aan mijn broek gesmeerd krijgt."

Nu doe je net alsof wat je zegt verboden is, omdat je een waarheid verkondigd die hier niet gehoord zou mogen worden. Wanneer je gewoon een discussie aangaat en je mening ondersteund met feiten is er niks aan de hand. Moet je dat wel doen en op dezelfde discussiepunten weten te blijven, daar moet je nog aan werken, maar je bent verder toch beschaafd aan het woord?

"Het wordt gewoon afwachten hoe het gaat."

Juuuuuiiisstttttt.....


Limmepie op 28-02-2017 om 13:31 [Niv: 21 / Exp: 1043]
@Gast (66.85.88.xxx)
"Waar is jouw bewijs dat het wel aanslaat? En niet komen met pre-order getallen, want de WiiU had ook alles mee in het begin en de Nintendo Classic was praktisch ook nergens te krijgen door te weinig units."

Oh, maar ik roeptoeter niet dat de Switch gaat falen. Ik wil je doempraatjes nog maar eens tot realisatie zien komen. Wat dat betreft ligt de bewijslast dan bij jou.

"Ik zie praktisch overal scepsis naar de mogelijkheden in comment secties, de power (welke ver af staat van zelfs de XB1 en Zelda:BOTW is duidelijk gedowngrade tov eerdere footage), de batterijduur, de joycons (welke disconnecten en loslaten), etc. Die steken uit als een zere duim voor de hardcore gamers."

Power: gameboy, wii, ds, 3ds -> allemaal weinig kracht en toch succesvol. Kracht staat niet gelijk aan een succes.
Zelda BOTW minder mooi dan eerdere beelden: interesseert mij werkelijk niks. Ben geen grafisch hoertje. Heb er ook vrede mee deze op de wii u te spelen. Daarbij, genoeg succesvolle series hebben zich schuldig gemaakt aan eerdere beelden die mooier waren dan in het definitieve spel. Geen garantie voor een succes, noch een faal.
Batterijduur: was drie uur geloof ik tijdens het spelen van BOTW? Andere berichten die ik hoorde was dat het langer mee ging dan de ipad (lijkt me sterk) en de vita. Wat is nu waarheid?
Joycons die connectie verbreken: kinderziekte die wel wordt opgelost.
Steken uit als een zere duim voor hardcore gamers: huh? Wat steekt uit? Van wie weet je dat? Uit welk referentie kader spreekt die persoon vervolgens? Daarbij, hoe verschilt in hemelsnaam de duim van een hardcore gamer met die van een casualgamer? Is het een ander menselijk ras?

"Zelda:BOTW krijgt goede cijfers, maar ja, die wordt nu gepirate en blijkt toch behoorlijke performance gerelateerde problemen te hebben."

Hoe achterlijk ben je als je piraterij als argument geeft dat het spel maar niet gekocht zou moeten worden? Waarom worden de prestatie gerelateerde problemen niet verwerkt in de cijfers van de reviews is de vraag die jij je zou moeten stellen.

"Als het niet gaat lukken zie ik gewoon geen andere uitweg voor Nintendo dan third party."

Als je moeder je vader was had je haar pa genoemd.

Gast (199.241.189.xxx) op 28-02-2017 om 13:52
"Als je moeder je vader was had je haar pa genoemd."
Wow, daarmee heb je al je respect verspeeld Limmepie, daarmee kom je alleen maar over als een blinde en desperate Nintendo fanboy (je Nintendo avatar helpt daar ook niet bij) met al je reacties. Niet doen en ik adviseer die 2 gasten om verder er ook niet meer op in te gaan want het is niks meer dan welles, nietes.
Zoals 86 zegt, afwachten, maar er zijn wel een hoop dingen die Nintendo tegen heeft en die zullen menig gamers niet ontgaan.

Redneckerz (Redacteur) op 28-02-2017 om 15:08 [Niv: 227 / Exp: 11336]
@ Gast 92.122:

''Waarom heb ik het gevoel dat je bent gezakt voor Nederlands Red...de redacteur nota bene. Foei! ''

Goed, daar heb je me. Ik had een broertje dood aan de uitleg van de Nederlandse leraar, dus ik wil hier nog wel eens in vergissen. Ik las de reactie simpelweg als dat hij met ''we'' een groep vertegenwoordigde. ''We weten hiervan.'' In die zin dus.

Maakt overigens niet uit: We linken niet naar dergelijke plaatjes of noemen specifiek emulatornamen, intentioneel of niet. Ik verwijt diegene dan ook niks, het is gewoon beleid

''en het is inderdaad erg stom van Nintendo om dit nog uit te brengen op de WiiU met een goed functionerende emulator op de PC.''

Het is ook stom om de release van die SKU te cancellen als dat al die tijd je hoofdplatform is geweest.

''en de enige reden is om op dit moment een Switch te willen aanschaffen.''

Als Zelda de enige reden voor je is om een Switch aan te schaffen moet je en geen Switch kopen en jezelf eens achter de oren krabben. Er zijn veel meer titels voor de Switch die de moeite waard zijn en dus veel meer redenen om een Switch te kopen.

''Vanwege Zelda'' is wel een hele naïeve reden om 300 euro stuk te willen gooien als je hem alleen maar voor Zelda aanschaft.

@ Gast 199.241:
Gek genoeg is de OG Xbox nog steeds niet volwaardig geemuleerd. Oftewel ''verschil in hardware'' is niet definitief als argument aan te halen. Daarnaast, ik roep het maar weer eens, loopt de Switch niet ''achter'' qua hardware als het om featureset gaat. Deze is gelijk aan PC/PS4/XBO. Het is wel zo dat de Switch qua kracht (En daar doel jij op) van alle platformen verreweg de minste is. Maar de Switch is dan ook een hybride console met tablet hardware, dus ik verwacht dan ook niet dat deze 150 watt tot 400 watt verbruikende platformen zal verslaan op pure performance. Dat is overigens al ruim 10 jaar lang Nintendo's filosofie niet (meer).

@ 86.208:

''Ik bedoelde er niks kwaadaardigs mee met die screenshot. Ik vind het gewoon erg vervelend voor Nintendo dat dit gebeurt en zelfs nog voordat hij officieel uit is, dat is toch gek.''

Het is beleid hier om niet te linken naar emulators of namen op te noemen. Vandaar dat ik dergelijke verwijzingen verwijder

''Dat de Switch zo uniek is ben ik het niet mee eens. PS Vita games kon je ook op de TV spelen met een PSTV. Zijn ook tal van controllers voor mobiele telefoons die je kan Miracasten naar TV's.''

De PSTV ondersteunde niet alle Vita titels, was tevens geen tablet en had geen speciale controllers waar je via het tablet mee kon spelen.

Er is welgeteld 1 Android tablet die het Switch idee van een handheld wat na-aapt en dat is het dan. Waarom denk je anders dat Nintendo al deze dingen heeft laten patenteren? Het zijn wellicht op zichzelf allemaal bestaande ideetjes, maar Nintendo heeft ze gecombineerd tot een platform wat wel innovatief te noemen is.


@ Gast 66.85:

''Ik zie praktisch overal scepsis naar de mogelijkheden in comment secties,''

Aangezien ik met de Switch heb gespeeld kan ik alleen maar benadrukken dat de mogelijkheden wijdverbreid zijn. Zeer binnenkort meer hierover

''de power (welke ver af staat van zelfs de XB1''

Zie reactie op 199.241. Mensen moet eens stoppen met de vergelijking maken met meer traditionele platformen of op zijn minst rekening houden dat de Switch een 20 watt apparaat is. De Switch heeft een featureset die meer aansluit bij de PS4/XBO dan wat de Wii U deed. Dat is voor Nintendo zo te zien genoeg.

''en Zelda:BOTW is duidelijk gedowngrade tov eerdere footage)''

Heb je hier een bron van? En van welke versie precies?

''de joycons (welke disconnecten en loslaten), etc.''

Wat er letterlijk maar 1 Joy-Con is. Het kan net zo hard ook een productiefout wezen.

''Die steken uit als een zere duim voor de hardcore gamers.''

Ik vind die ''hardcore gamers'' nogal onvergeeflijk qua houding naar een console toe die en nog niet uit is en waarvan je er donder op kan zeggen dat er kinderziektes zijn. Dat hoort bij een nieuw platform. Hebben we dan niets geleerd hiervan sinds de Xbox 360?

Then again, diezelfde ''hardcore gamers'' beklagen zich er ook nog iedere dag over hoe slecht Sony en vooral diens console zijn, dus verrassend is het niet.

Limmepie op 28-02-2017 om 15:28 [Niv: 21 / Exp: 1043]
@Gast (199.241.189.xxx) op 28-02-2017 om 13:52
"Wow, daarmee heb je al je respect verspeeld Limmepie,"

Waarom krijg ik bijvoorbaat van jou respect? Respect dien je te moeten afdwingen over tijd. Bijvoorbaat respect is niks waard. Het boeit me derhalve ook niks dat ik het nu "kwijt" ben.

"daarmee kom je alleen maar over als een blinde "

Het door mij onderuit halen van een hypothetische situatie en tevens een drogreden, waar jij nu zo gepikeerd op reageert, maakt mij blind? Het tegendeel lijkt mij ten deel.

"en desperate Nintendo fanboy (je Nintendo avatar helpt daar ook niet bij) met al je reacties."

Je hebt aannamen die je verder niet kunt onderbouwen, gaat niet in op argumenten en speelt louter op de persoon. Wat wil je nu eigenlijk zeggen?

"Niet doen en ik adviseer die 2 gasten om verder er ook niet meer op in te gaan want het is niks meer dan welles, nietes."

Ga eens in op punten met argumenten. Zowel mij aanvallen zonder mijn standpunten daarbij aan te vallen, en anderen oproepen maar niet tegen mij in te gaan is niet hoe beschaafd een discussie wordt gevoerd.

"Zoals 86 zegt, afwachten,"

Jup.

"maar er zijn wel een hoop dingen die Nintendo tegen heeft en die zullen menig gamers niet ontgaan."

Ach, die munt heeft een keerzijde.

Gast (62.140.137.xxx) op 01-03-2017 om 12:28
@Limmepie.

Handelen is juist slim. Gister ook 15 NES mini's van wehkamp binnen gekregen. Het is gewoon dom van nintendo om zo weinig te produceren.

Als je zo makkelijk 500 euro winst kan maken, waarom niet?

Gast (86.84.207.xxx) op 01-03-2017 om 23:04
op coolblue staat dat de switch smash bros, pikmin 4 xenoblade mario maker en pokemon stars erop staan dat die misschien komen. geloven jullie dat

Rene Groen (Eindredacteur) op 02-03-2017 om 14:49 [Niv: 751 / Exp: 37556]
Veel retailers hebben van geruchten destijds profielen aangemaakt. Dus geloof ik dat Coolblue meer weet? Nee, zeker niet. Tegelijkertijd wil dit niet zeggen dat de games er niet komen, namen als Smash Bros. en Pikmin 4 zijn redelijke zekerheden, evenals een nieuwe Pokémon en mogelijk een overzetting van Mario Maker.

laraishond op 02-03-2017 om 18:44 [Niv: 154 / Exp: 7702]
Zelda is momenteel de best beoordeelde game ooit op gamerankings en heeft een meacritic score van 98

Gast (86.84.207.xxx) op 03-03-2017 om 00:04
@Rene Groen Mwa geloof ze ook niet gelijk maar het zou inderdaad echt super zijn om mario maker te kunnen spelen met meerdere features en meer thema's zoals Super Mario Land. Zelf ben ik nooit echt van de pikmin en xenolade games maar ik hoop wel dat ze weer oudere titels zoals warioware en wat ook wel mooi zou zijn is een Mario Party 123 Remaster collectie

@laraishond IGN 10/10 zelfs The Witcher 3 kreeg dit niet dit is denk ik inderdaad de beste game ooit gemaakt. Nu nog hopen dat Super Mario Oddysey hetzelfde kan doen want dat lijkt me ook een hele goede game

Gast (86.84.207.xxx) op 03-03-2017 om 00:04
@Rene Groen Mwa geloof ze ook niet gelijk maar het zou inderdaad echt super zijn om mario maker te kunnen spelen met meerdere features en meer thema's zoals Super Mario Land. Zelf ben ik nooit echt van de pikmin en xenolade games maar ik hoop wel dat ze weer oudere titels zoals warioware en wat ook wel mooi zou zijn is een Mario Party 123 Remaster collectie

@laraishond IGN 10/10 zelfs The Witcher 3 kreeg dit niet dit is denk ik inderdaad de beste game ooit gemaakt. Nu nog hopen dat Super Mario Oddysey hetzelfde kan doen want dat lijkt me ook een hele goede game

 Pagina: 1 | 2

 Reageer
Om te reageren op artikelen hoef je niet geregistreerd te zijn.
Om het forum te gebruiken is registreren echter wel verplicht.


Titel:
Nintendo Switch
Type:
Hardware
Releasedatum:
03-03-2017
Ontwikkelaar:
Nintendo
Uitgever:
Nintendo
Media:






Meer media