Ontwikkelaar Avalanche Studios heeft meerdere projecten in productie, waaronder Just Cause 3 en Mad Max. Het is al even stil rondom laatstgenoemde titel, maar deze stilte is nu doorbroken.
Uitgever Warner Bros. laat namelijk weten dat Mad Max in september zal worden uitgebracht op de PC, Xbox One en de PlayStation 4. Inderdaad, de Xbox 360 en PlayStation 3 versies behoren niet langer tot deze lijst, de ontwikkelaar heeft deze uitgaven namelijk geannuleerd zodat ze de andere versies kunnen optimaliseren.
Naast de releasedatum en de bekendmaking van de annulering leren we tevens dat vroege beslissers een pre-order bonus krijgen, namelijk een upgrade voor Max's auto, de Magnus Opus. Met The Ripper krijg je onder andere een V8 motor, een verbeterde uitlaat, custom off-road wielen, een nieuwe grill om flink mee te kunnen beuken en een beter afgestelde ophanging.
Meer over Mad Max leren we ongetwijfeld binnenkort, de game staat namelijk centraal in de nieuwste uitgave van Game Informer. Tot die tijd kunnen we alvast de onderstaande plaatjes bekijken, namelijk van de pre-order bonus en het packshot.

|