Insomniac presenteerde gedurende de E3 van 2011 haar nieuwste titel, de multiplatform titel Overstrike. Na deze bekendmaking werd het stil rondom de game, een reden hiervoor is mogelijk een herbewerking.
Ook afgelopen E3 was Overstrike afwezig, volgens Electronic Arts om de game meer te polijsten alvorens ze het zouden tonen aan het publiek. Gedurende het PAX evenement maakte het spel eveneens geen opwachting, echter maakte ontwikkelaar Insomniac wel bekend aan Fuse te werken.
Fuse heeft gelijkenissen met Overstrike, echter wilde de ontwikkelaar nog niet bevestigen of het deze titel in een nieuw jasje is. Game Informer zegt dat dit wel degelijk het geval is, echter laat de website van het spel voorlopig enkel nog een timer zien die op 11 september af zal lopen. Onderstaand al wel een eerste plaatje van de game.

|