Eerder deze maand liet ontwikkelaar Bethesda de naam Hearthfire vastleggen, waarmee het gerucht geboren was dat dit de naam was voor de nieuwe Skyrim downloadable content. Vandaag blijkt dit inderdaad het geval te zijn.
In Hearthfire kunnen we als speler een stuk land kopen en hier ons eigen huis op bouwen. Je kunt hierbij zelf kiezen: ga je voor een simpele, knusse woning met één kamer of een totaal uitgebouwd kasteel, met een wapenzaal, laboratorium en meer. Het huis is zelf te ontwerpen, waarna we het wel moeten verdedigen tegen ongewenste bezoekers.
De nieuwe downloadable content is vanaf 4 september beschikbaar voor de Xbox 360 tegen betaling van 400 MS Points. Onderstaand een eerste video.
|