Ontwikkelaar Blizzard heeft enkele IP's in handen die zich ideaal lenen voor meerdere genres, het is dan ook niet zo gek dat de mogelijkheid voor een Starcraft MMO al meermaals voorbij gekomen is.
Gedurende de gamescom laat mede-oprichter Frank Pearce echter weten dat er geen plannen zijn om aan een MMO te werken in het Starcraft universum. Hoewel ze hun games altijd zo ontwikkelen dat deze ook in andere genres uit de voeten kunnen zijn ze simpelweg zo druk met hun bestaande projecten dat er niet de ruimte is om hieraan te werken.
Pearce benadrukt echter dat ze de mogelijkheid tot de MMO niet definitief vaarwel zeggen. Mocht er later een ontwikkelteam vrij zijn en met veel passie aan de game kunnen werken, dan is dit nog altijd mogelijk, voorlopig is dit echter niet het geval.
De ontwikkelaar werkt op dit moment al aan een MMO onder de werknaam Titan, onduidelijk is nog wat we hiervan mogen verwachten.
|