Met Crysis 2 nam ontwikkelaar Crytek een andere beslissing ten opzichte van het origineel, de game verscheen namelijk naast de PC op de PlayStation 3 en Xbox 360. Een goed idee dat ze nu mogelijk herhalen voor ditzelfde origineel.
Het Koreaanse Game Rating Board heeft Crysis namelijk in haar database opgenomen voor de Xbox 360. Uitgever van de game is, net als bij Crysis 2, Electronic Arts.
De Zuid-Koreaanse website Inven zou zelfs al contact hebben gehad met de Koreaanse tak van Electronic Arts en deze zouden het nieuws officieel hebben gemaakt, echter zonder releasedatum mee te geven. Voorlopig wachten we echter nog even af op meer nieuws.
[Upd.] EA en Crytek weigeren nog steeds te reageren, maar de bewijslijst neemt wel toe. De Entertainment Software Rating Board, het Amerikaanse game-rating orgaan, heeft gemeld dat Crysis zowel naar PlayStation 3 als Xbox 360 komt.
|