De WWE Smackdown vs. Raw titels vliegen ons al jarenlang om de oren, echter brengen ze niet altijd de verbetering waar we zo op hopen. Wellicht dat THQ dit nu ook inziet en wijzigingen door gaat voeren.
Enkele dagen geleden was op de Facebook pagina te lezen dat er op 31 mei nieuws te verwachten valt. THQ en IGN komen dan namelijk met nieuws dat ze nu aanduiden als 'A new ERA begins'.
Hoewel dit simpelweg een verwijzing kan zijn naar bijvoorbeeld de eerste screenshots of trailers is er tevens een enquête geplaatst op deze zelfde Facebook pagina. De laatste vraag trekt hierbij onze aandacht, te lezen is namelijk:
quote: 9. Please leave your e-mail address in this box if you'd like to be considered to win a copy of WWE All Stars and/or a copy of our "next WWE Game"
Aangezien WWE All Stars nog altijd bij naam genoemd is valt op dat ze niet verwijzen naar WWE Smackdown vs. Raw 2012, maar in plaats daarvan naar een nieuwe WWE titel. Een hint naar wat komen gaat? Over twee dagen zullen we het weten.
|