In navolging van Sony, Microsoft, Nintendo en Ubisoft kondigt ook Konami aan dat ze met een evenement komen gedurende de E3. Ze doen dit echter wel anders dan hun collega-bedrijven.
Konami president Shinji Hirano laat weten dat ze op 2 juni, voorafgaande aan de E3, hun evenement zullen houden. Ze doen dit niet vanaf één locatie, maar kiezen voor de steden Los Angeles, San Francisco, Mexico City, Sao Paulo en Toronto alwaar diverse journalisten, gamers en fan van Konami genodigd zullen worden. Gelukkig hoeft de rest niet achter te blijven, via Flickr, Twitter, Facebook en andere media zullen ook wij de ontwikkelingen kunnen volgen.
Konami grijpt het evenement aan om aankondigingen te doen, exclusieve interviews te geven met ontwikkelaars en nieuwe trailers te tonen.
|