De PC is de perfecte 'console' om RTS op uit te brengen, dat weten de developers al jaren. Ook SEK Ost en daarom brengen zij binnenkort de 3D RTS ParaWorld uit op de PC. Maar om een succesvolle RTS uit te brengen, moet je een duidelijk originele hoek op het genre combineren met goede gameplay. Kan ParaWorld dat?
De game speelt zich af in een parallele wereld die blijven steken is in de prehistorie. Er zijn 20 maps verdeeld over 5 soorten ondergrond. Die kun je in de singleplayercampagne met drie stammen met elk een eigen unieke held doorlopen. Er zijn vijftig verschillende type dieren waarvan veertig dinosaurussen.
Dankzij de helden kun je nieuwe gebouwen construeren, nieuwe vaardigheden leren en allerlei voorwerpen verzamelen en gebruiken. Elke unit heeft tevens zijn eigen special en finishing moves naast allerlei gewone vaardigheden.








|