 |
|
Nieuws: Nintendo niet onder de indruk van Apple
Door Rene Groen op 05-09-2010 om 09:48
|
Bron: Forbes
|
Afgelopen woensdag introduceerde Apple zijn nieuwe line-up en kwam daarbij met een pittige uitspraak.
Volgens Steve Jobbs zou de iPod Touch in zijn eentje meer verkocht hebben dan de handhelds van Nintendo en Sony tezamen. Opvallend was echter dat hij bij deze uitspraak geen bronnen aan haalde of cijfers noemde.
Nintendo hoorde de uitspraak eveneens aan maar is niet onder de indruk. Ze zeggen niet te kunnen reageren zolang hij geen onderbouwing geeft met specifieke data een bronnen.
Jobbs lijkt in ieder geval niet naar de verkopen over de gehele periode gekeken te hebben. De Nintendo DS verkocht tot nu toe 132 miljoen units, de PlayStation Portable 50 miljoen en Apple verkocht 120 miljoen iOS producten, waarvan de iPod Touch een onderdeel is. De website Technologizer denkt dan ook eerder dat hij is uitgegaan van het laatste kwartaal. Nintendo kwam toen tot 3.15 miljoen Nintendo DS verkopen, Sony tot 1.2 miljoen PSP verkopen en Apple aan 9.4 miljoen iPods, waaronder ook de Nano en Shuffle.
Apple heeft voorlopig nog geen reactie gegeven op de uitspraken.
|
|
|
|
11:38 RealTime Worlds verkoopt Project MyWorld?
09:38 Bioshock Infinite siert Game Informer covers
|
Reacties (35) |
|
Pagina:
1
|
2
|
|
kwingkwait
op 05-09-2010 om 19:45
[Niv: 13 / Exp: 639]
|
@ gast 84.194.232.xxx, ik kan zeer goed begrijpen dat je na je dure aankoop trots bent op uw toestel, maar neemd niet weg dat hetgene ik hier zeg al weken geleden het nieuws haalde, maar weet je wat, ik zal eens langskomen met mijn X6 en dan gaan we een keertje vergelijken (heb dit al 3 keer gedaan bij vrienden, 1 iphone 4) en tot slot kunnen ze enkel nog zeggen "maar ja het is een iphone" wel ze mogen hem hebben hun iphone en u ook. Tot slot ik met mijn X6 of u met uw iphone het zijn smartphones en 99% van de aplicaties die erin zitten worden vrijwel nooit door hun eigenaar gebruikt.
@ Gast 213.10.168.xxx MP3 spelertjes zijn er al langer dan de ipod hoor, ikzelf heb 1 waar ik mooi sd kaartjes in kan steken, maar toch veel plezier met uw i(tunes)pod
|
|
Gast (83.84.52.xxx)
op 05-09-2010 om 23:43
|
zolang de iPhone geen metroid games heeft (wat NOOIT) zal gebeuren, hoef ik dat over-priced/rated stuk plastic niet te halen.
Vast een leuk ding, maar het grootste deel van wat je betaald is omdat het een apple product is, en niet voor de opties/kwaliteit die het biedt.
Er zijn betere telefoons te krijgen voor minder geld en betere handhelds/gameplatforms
|
|
Gast (84.194.232.xxx)
op 05-09-2010 om 23:45
|
@kwingkwait
Een x6 mag dan wel een prachtig toestel zijn voor zijn geld, maar ik vind het nogal bot om 'm te vergelijken met een iPhone. Die connectieproblemen vind ik opzich wel raar. Enkel Amerikanen, waarvan bekend is dat het netwerk daar slechter is, en mensen hier die geen IPhone hebben, klagen erover :P
Het is ook een verschrikkelijk verslavend speeltje, ben momenteel weeral veel te lange texten aan het maken, bovendien nog totaal onnuttig. Ik wou enkel zeggen dat niet iedereen last had van connectieproblemen. Het is allemaal opgeklopt door Apple haters!
|
|
kwingkwait
op 06-09-2010 om 01:09
[Niv: 13 / Exp: 639]
|
@ Gast 84.194.232.xxx Ik vind het nogal hoog uit de lucht van u en bot, het zijn namelijk alle 2 smartphones en kunnen alle 2 evenveel, enkel hebt u uw toestel een beetje meer betaald, en u mag daar terecht trots op zijn, maar u hoeft niet uit de hoogte te doen, ik zal nog eens herhalen want de manier waarop jij reageerd, reageerden mijn vrienden ook tot we begonnen te vergelijken, daarna was het enige wat ze nog konden zeggen " maar ja het is een iphone hé "  en om nog maar es te besluiten er staan op onze beide toestellen 99% aan aplicaties die we nooit gebruiken
nb: als ik hier hoor "kwaliteit" vallen, dan kan ik die konnectieproblemen niet onder de noemer kwaliteit plaatsen, en of dit nu door apple haters opgeklopt is of niet het is een reéel probleem die de iphone 4 heeft !
Gewijzigd door kwingkwait op 06-09-2010 om 01:15
|
|
Gast (83.134.88.xxx)
op 06-09-2010 om 12:20
|
Sorry...maar apple is gewoon ronduit een kutbedrijf...the new microsoft
|
|
Gast (195.241.217.xxx)
op 06-09-2010 om 18:51
|
Alles bij elkaar op tellen(Nitendo sony)
Waarom het gaat toch over de cijfer van nu. :?
(www.photopressholland.nl)
|
|
Gast (82.74.245.xxx)
op 06-09-2010 om 19:57
|
simon venneman, jij hebt echt recht van spreken om te roepen dat steve jobs bullshit praat . jij weet zelf niet waarover je het hebt . bij de introductie van de ipod touch werd mijn voorspelling dat apple groot zou groeien op de gamemarkt hier overigens al eerder weggehoond . kijk eens voorbij je grenzen zou ik zeggen en dat gaat al helemaal op voor al die gastjes die applestuff overrated en overpriced noemen . overrated, je hebt geen idee hoe goed t spul in elkaar zit en welke pioniersrol apple heeft en overpriced is maar relatief he, het zegt wel alles over je eigen centen . wndwlckr .
|
|
kwingkwait
op 06-09-2010 om 23:36
[Niv: 13 / Exp: 639]
|
@ Gast 82.74.245.xxx inderdaad het zegt alles over de doorsnee gebuiker van zo een iphone hoe hoog die van de toren blaasd, u bent daar een goed voorbeeld...mischien een beetje minder hoog in uw bolleke hebben, omdat je een iphone hebt wil nog altijd niet zeggen dat u er warmpjes inzit, ja mischien eender hoe u boven uw stand moet gaan om dit ding te kunnen kopen, en zeggen kijk nu eens wat ik heb een iphone. So what jongen toch
|
|
Gast (82.74.245.xxx)
op 07-09-2010 om 09:06
|
kwingkwait . op mijn iphone werkt de spellingscheck wel . wndwlckr
|
|
kwingkwait
op 07-09-2010 om 18:53
[Niv: 13 / Exp: 639]
|
Slaat nergens op veel plezier met uw spellingscheck
|
|
Pagina:
1
|
2
|
|
|
|
|
|