Vorig jaar lanceerde THQ een nieuwe game, genaamd UFC 2009: Undisputed. De titel krijgt ook dit jaar een nieuw deel, en daar blijft het niet bij.
Vice President Danny Bilson laat weten dat de titel zeer belangrijk is in het portfolio van THQ, en dat het ze geholpen heeft om er als bedrijf beter van te worden. Hierover laat hij weten:
quote: "When I got here a couple of years ago like all the other companies we were over extended; too many studios, too much product, the market was changing. So we downsized tremendously - all of that's public - and we honed it down to eight or ten studios."
UFC: Undisputed 2009 was volgens hem de grootste launch voor een THQ titel in de historie van het bedrijf en het is dan ook niet vreemd dat hij aankondigt dat er ieder jaar een nieuw deel in de serie zal verschijnen.
|