Ten tijde van de E3 kwam er een filmpje naar buiten die de Revolution zou tonen. Met een virtual reality helm mochten we o.a. Mario en Metroid verwelkomen. Maar wie is nu deze man van al dat moois?
De mensen van de website 1Up.com vroegen zich hetzelfde af en gingen op zoek. Uiteindelijk kwamen ze uit bij de maker van het filmpje; Pablo Belmonte.
Deze vertelde in eerste instantie al een maand vrijwel non-stop aan een ander filmpje gewerkt te hebben. Dit filmpje, welke zo'n 30 minuten lang was, ging echter verloren toen zijn harde schijf tegen hem werkte. Door tijdsnood is hij toen op nieuw begonnen aan het filmpje welke wij uiteindelijk te zien kregen en deze was in 5 dagen gemaakt.
Pablo Belmonte werkt al veel langer aan animaties. Zo heeft hij al video filmpjes gemaakt van Mario, F-Zero en Majora's Mask. Het hoogtepunt was echter het Nintendo ON filmpje.
|