In Europa is het nog tot 1 september te wachten eer we op de PSP kunnen spelen. De prijs is al lang bekend maar welke games we bij de launch zullen zien is nog niet duidelijk.
SCEE president David Reeves heeft bekend gemaakt dat er acht first party titels zullen aanwezig zijn bij de launch. World Tour Soccer, F1 Grand Prix, Wipeout Pure, Fired Up, World Rally Championship en MediEvil Resurrection komen allemaal van de Europese Sony developers dus is het logisch dat ze bij de launch beschikbaar zullen zijn.
De SCEI titels Ape Academy en Everybody's Golf zullen ook beschikbaar zijn. Ridge Racer wordt door SCEE uitgegeven en zal ook bij de launch verkrijgbaar zijn. Welke third party titels er beschikbaar zullen zijn, is nog niet duidelijk. We weten wel dat er in totaal 29 titels zullen aanwezig zijn bij de launch.
Tegen eind september zouden er ook 19 UMD films beschikbaar moeten zijn. Dat aantal loopt op tot 45 voor het einde van 2005. De eerste negentien titels vind je hieronder.
13 Going on 30
A Knight's Tale
Anaconda: The Hunt for the Blood Orchid
Bad Boys
Charlie's Angels
Ghostbusters Hellboy
Hitch
Hollow Man
Once Upon a Time in Mexico
The Punisher
Resident Evil: Apocalypse
Spider-Man 2
Steamboy
S.W.A.T.
The One
You Got Served
XXX
XXX: The Next Level
Ook qua muziek downloads zullen er heel wat titels aanwezig zijn bij de launch. SCEE werkt samen met Visual Entertainment om een honderdtal liedjes van Visuals liedjes klaar te hebben voor de launch. Ze beschikken onder andere over de rechten op liedjes van Iron Maiden en Bob Marley.
|