Home   Forum   Archief   Redactie   Contact   Bedrijven   Games    
 
  GamedPCVRNintendo SwitchNintendo Switch 2Playstation 4Playstation 5Xbox OneXboxAppMisc    
16 Juni 2025 
(1) 
(0) 
(1) 
(0) 
(0) 
(1) 
14 Juni 2025 
(0) 
13 Juni 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
12 Juni 2025 
(0) 
(2) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
11 Juni 2025 
(0) 
(2) 
(0) 
(0) 
(2) 
(0) 
(4) 
(0) 
(0) 
10 Juni 2025 
(0) 
(0) 
09 Juni 2025 
(3) 
(0) 
(0) 
(1) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
08 Juni 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(4) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(1) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(1) 
(0) 
(0) 
(1) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(2) 
(0) 
(1) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(1) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
07 Juni 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(1) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
06 Juni 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
05 Juni 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
Nintendo Switch 2 - Welcome Tour
Gamed Gamekalender Juni 2025
The Precinct
Nintendo Switch 2 - De games
Nieuws:

Nintendo interview: Online, Mario, Pokémon en meer


Door Gideon op 10-03-2005 om 11:05

Zo nu en dan geeft Nintendo een interview weg en in Amerika gaat dit dan meestal via Reggie Fills Aimes. Jazeker, dezelfde man die de E3 2004 op zijn kop zette met zijn toespraak!

In een interview met IGN werd er gesproken over The Legend of Zelda, Mario 128, online mogelijkheden, Retro Studios en Pokémon. Wij hebben alle nieuwtjes en feitjes even voor je op een rijtje gezet. En eerlijk is eerlijk: er is weer heel wat nieuws vrijgekomen om over de speculeren!

Op de E3 wordt bekend gemaakt voor welk platform Mario 128 uitkomt: de GameCube of de Revolution. Het is nog niet bekend of er bewegende beelden of een speelbare demo zal zijn, maar waarschijnlijk wordt dit het eerste.

55% van de omzet van Nintendo komt uit Amerika. Nintendo America beslist zelf over de marketing activiteiten in Amerika.

De specs van de Revolution worden bekend gemaakt op de E3. Men wil niet zeggen of deze beter of minder zijn dan de recent aangekondigde specs van de Xbox2. "Het gaat ons meer om innovatie dan om steeds maar betere specs" aldus Reggie. Zowel de hardcorde als de casual gamer zal in de Revolution een geweldige console vinden.

Nintendo gaat nog meer samenwerken met andere developers. We zagen dit al in bijv. F-Zero GX en Star Fox Assault, maar ook in het uitlenen van karakters in NBA Street V3. Als het aan Nintendo ligt, dan worden de banden met andere developers nog sterker. Op de E3 worden een aantal nieuwe samenwerkingsverbanden aangekondigd en tegen het eind van het jaar gaan we hier het resultaat van zien.

Reggie geeft toe dat Nintendo online gefaald heeft met de GameCube. Op zowel de Nintendo DS als de Nintendo Revolution gaan ze dit helemaal goed maken met 'draadloze multiplayer'. Er wordt nogal om het woord 'online' heen gedraaid, dus echt veel duidelijker wordt het niet.

Momenteel heeft Nintendo in Amerika een marktaandeel van 32% met de GameCube. Dit willen ze met de Revolution opkrikken naar 40%. Dit willen ze bereiken door aggresieve marketing.

Retro Studios, makers van Metroid Prime en Metroid Prime 2: Echoes, zijn bezig met games voor de Nintendo Revolution. Dit werd niet echt aangekondigd, maar de hints waren wel overduidelijk.

De development kits voor de Revolution zijn onderweg. Nintendo zet alles op alles om tegelijk te launchen met Sony en men wil dan meteen een ruim aanbod van software hebben van verschillende partijen. Developers krijgen volgens Nintendo veel tijd om goede launchgames te maken.

Dat Nintendo marktaandeel verliest met de komst van de PSP is volgens Reggie geen wonder. Men bezat ongeveer 90% van de markt, dan kun je alleen maar zakken als er echte concurrentie komt. De Nintendo DS is in Amerika al bijna 2.5 miljoen keer verkocht en 25% van de totale hardware en software verkopen kwam neer op handheldgaming in de maand september. Dit komt er op neer dat bijna alle winst hiervan rechtstreeks naar Nintendo gaat ,dus tel uit je winst.

Er komen dit jaar nog meerdere Nintendo games uit die draadloos te spelen zijn voor de Nintendo DS. Ditzelfde systeem is in principe ook mogelijk bij de Nintendo Revolution. Een combinatie als GBA-GameCube is dus heel goed mogelijk. Reggie wil nogmaals benadrukken dat Nintendo druk bezig is met online gaming en dat alle volgende generatie consoles en handhelds van Nintendo online gaan!

Pokémon XD wordt een echte Pokémon RPG, zoals we die kennen voor de GameBoy Advance. Het is geen Pokémon Colloseum 2, maar een heel nieuws soort spel. "Als je Pokémon Ruby/Sapphire goed vond, dan vind je dit helemaal geweldig!" aldus Reggie Fills-Aimes



11:11  Video interview over Spiderman 2
11:05  Cold Fear toont ons nieuwe beelden
 Reacties (5)
 Pagina: 1
MasterStyle op 10-03-2005 om 12:27 [Niv: 44 / Exp: 2184]
geweldig nieuws allemaal als je het mij vraagt!
Alleen ik mis het stukje over zelda hier :S.

Gideon op 10-03-2005 om 13:01 [Niv: 163 / Exp: 8165]
Muah, dat komt omdat ik dat eigenlijk niet echt nieuws vind. 'Er komt een nieuwe trailer van Zelda vandaag'. Leuk :S Het nieuws komt er wel als de trailer zelf er ook is Dat is imo veel belangrijker dan de aankondiging van een nieuwe trailer...
Overigens staat er in het interview ook NIETS over een trailer over Zelda. Ik heb me puur aan het interview gehouden.

Ness op 10-03-2005 om 16:20 [Niv: 41 / Exp: 2049]
"Pokémon XD wordt een echte Pokémon RPG, zoals we die kennen voor de GameBoy Advance. Het is geen Pokémon Colloseum 2, maar een heel nieuws soort spel. "Als je Pokémon Ruby/Sapphire goed vond, dan vind je dit helemaal geweldig!" aldus Reggie Fills-Aimes"
Een Pokémon RPG voor op de GameCube?? Dat is wel cool eigenlijk als dit waar is, of begrijp ik het verkeerd?

Gideon op 10-03-2005 om 19:02 [Niv: 163 / Exp: 8165]
Je begrijpt het prima

Gast (81.71.59.xxx) op 10-03-2005 om 21:30
dit is echt heel goed nieuws _O_ _O_ _O_

 Pagina: 1

 Reageer
Het is niet mogelijk om te reageren op dit artikel.