Zal 29 april in de jaaroverzichten te boek gaan als de dag waarop de GOTY 2008 verscheen? Het blijft voorlopig koffiedik kijken. Wat wél vast staat is dat GTA IV steeds meer mensen vol verlangen naar die datum doet uitkijken.
Gisteren gaven we het gerucht mee dat Rockstar ooit filmplannen had met hun Grand Theft Auto franchise en dat rapper/celebrity/stoere jongen Eminem de hoofdrol voor zich zou nemen. Het project zou om onduidelijke redenen zijn geannuleerd.
Rockstar is er als de kippen bij om dit nieuws vandaag recht te zetten.quote: Some movie producers were trying to put something together to entice us to make a movie, as studios and production teams frequently have done in the past. This proposal was no more interesting than the numerous others we receive. We never entertained proceeding with the project... Rockstar was not involved in this project in any way, shape or form... It (een GTA film) is not something we are currently interested in.
Aldus Rockstar's Dan Houser. Volgens Houser was het een groep filmproducenten die plannen had om een GTA film te maken en probeerde om Rockstar in de plannen mee te krijgen. Rockstar weigerde want het plan van de producenten was niet interessant. Houser geeft nog mee dat Rockstar momenteel geen interesse heeft in een GTA film.
|