Het einde van het jaar is een periode om eens terug te kijken naar wat je zoal beleefd hebt, maar tevens de ideale periode om een backlog van games in te halen. Grote vraag is echter: wie zal de overwinnaar worden van de kerstperiode?
Microsoft ziet zichzelf als grote winnaar en stuurt een persrelease rond waarin ze spreken over het beste releaseschema die we ooit gezien hebben. Ze kijken hierbij terug op een periode waarin games als Project Gotham Racing 4, Bioshock, Mass Effect, Halo 3 en Blue Dragon verschenen.
Hoewel Microsoft dus veel vertrouwen heeft in haar eigen kunnen is het Mark Rein (Epic Games) die voor Sony een goede kerst ziet. Hierbij doelt hij nog niet eens zozeer op de games die zijn verschenen en nog zullen verschijnen, maar tevens van de Blu-Ray functionaliteit van de console.
De echte winnaars blijven volgens ons nog altijd de gamers, zij hebben de keuze uit vele titels die voor hun console verschenen is.
|