Team Ninja is wereldberoemd geworden met games als Ninja Gaiden en Dead or Alive. Met de release van Ninja Gaiden Sigma achter ons en een komende Ninja Gaiden DS release staat er verder niets meer op het programma. Tijd voor wat aankondigingen.
In een interview meldt Itagaki tegen Joystiq dat er zeer binnenkort een aankondiging komt over 'Project Progressive'. Wat dit voor game is, is onbekend. Ook sprak Itagaki over Code Chronus, dat geen volledige Dead or Alive game gaat worden, maar iets te maken heeft met een hobby van hem.
Ninja Gaiden 2 kwam slechts kort aan het woord. Itagaki wil van Ninja Gaiden 2 de game maken die iedereen hoopt dat het wordt. Binnenkort ook daar een officiële aankondiging van? Tokyo Game Show lijkt de ideale plaats.
Het gehele interview lees je hier.
|