Alle ogen waren de laatste tijd gericht op Metal Gear Solid 4, waarvan we dit jaar eindelijk een speelbare demo hebben gezien. De release is nog even van ons verwijderd, maar met elk nieuwtje rond de game komt deze steeds dichterbij.
Tijdens een vergadering van Konami werd bekend gemaakt dat de releasedatum van Metal Gear Solid 4 op de Tokyo Game Show bekend zal worden gemaakt. Konami denkt momenteel zelf dat deze in maart 2008 zal plaatsvinden.
Tweede uitspraak tijdens de vergadering is dat Konami begrijpt dat Metal Gear Solid als franchise een hele boel oplevert en men dus open staat voor releases op meerdere platformen (Waarschijnlijk dus buiten de PS3 en PSP -Red.). Het gaat dus om de franchise en niet specifiek om het vierde deel.
|