Ondanks dat Moore binnenkort niet meer voor Microsoft werkt wil hij in interviews nog best even een sneer naar Sony geven, zo ook in een onlangs gegeven interview.
In het interview laat Moore weten dat Sony's onlangs aangekondigde PlayStation 3 veranderingen (Amerika kreeg een prijsverlaging, Europa kreeg meer inhoud voor een zelfde prijs) geen effect zullen hebben, wat de PlayStation 3 echt nodig heeft is een grote prijsverlaging naar $ 399.
De sneer stopt hier echter niet, volgens Moore heeft Nintendo met haar strategie en werkwijze in de next-gen strijd nu al meer bereikt dan Sony en ze verdienen om die reden dan ook meer respect. Hoewel ze op third-party gebied wellicht nog beter kunnen scoren, een probleem dat ze ook in het verleden hadden, is dit een punt waar ze ook hard aan werken.
quote: "At his conference Reggie (Films-Amie, Nintendo of America boss) said he was aware that some rivals had indicated that DS and Wii would turn out to be fads. Well I, fore one, certainly don't think that. Maybe he was referring to something that Sony has said. I've been a fan from day one."
Moore denkt dat een vergroting van de harde schijf ruimte naar 80 GB maar weinig nut heeft voor Sony, zo vraagt hij zich af wat ze met die extra ruimte willen gaan doen. Hij had een aankondiging als een volledige video download service verwacht tijdens de E3, iets wat er dus niet was.
Met dank aan Donux voor het vermelden van dit nieuws.
|