Gedurende de hele week is het Sony Gamer's Day, waarom ze het geen week noemden is wat onduidelijk, maar daarin volgen ze lekker de trend die ook bij andere ontwikkelaars is te zien.
Op deze dag, of week, is genoeg te zien en te vertellen en dat moet men voor zich houden tot de papiertjes zeggen dat de journalisten weer mogen praten. Toch lijkt er ditmaal iemand zijn mondje voorbij te hebben gepraat. De volgende punten zijn beslist niet bevestigd, maar ze zijn leuk om even te delen en om over te speculeren.
PSN:
- David Jaffe (God of War) zal een eigen studio oprichten die helemaal gefocust is op het maken van downloadable games voor het PlayStation Network.
- Factor5 en SOE werken aan een MMO game, de game heet Relay en is getoond in een trailer.
- Een nieuwe Syphon Filter vindt zijn weg naar de PS3, maar dan als download. Een Bluray versie zou later ook beschikbaar moeten zijn.
- Stardust HD en Nucleus zijn getoond, twee typische kleine downloadable games.
- Vegas Strip: Poker edition werd gepresenteerd.
- Een nieuwe shooter zal naar het PlayStation Network komen, we moeten hier niet denken aan een FPS, maar aan een game als Capcom's 1942.
- Loco Roco is niet aanwezig.
- Home is te testen.
PS3:
- Uncharted is getoond. Krijgt goede reacties.
- Lair getoond. Komt in augustus, in juli een demo.
- Eye of Judgement getoond, samen met de nieuwe PS Eye.
- Ratchet and Clank werd getoond. Indrukwekkende graphics maar framerateproblemen.
- Heavenly Sword werd getoond.
- Eight Days laat weer van zich horen, de game zal draaien om episodic content. Verwacht dus dat een klein deel van de game vroeg zal verschijnen en men steeds meer content aanbiedt via het PSN, zodat de game uiteindelijk een volledig spel is.
- SlantSixGames werkt aan een nieuwe SOCOM.
- PSN games zullen zich verzamelen op een Bluray disc.
- WipeOut komt eraan in 2008.
Let wel, dit zijn allemaal nog maar geruchten. Sony Gamer's Day staat, op basis van het verleden, niet bekend als een plek waar veel aankondigingen worden gedaan. Toch lijkt het rijtje aan geruchten redelijk geloofwaardig. Afwachten dus, en in de tussentijd lekker speculeren.
|