Nieuws: PSM: "Xbox 360 indrukwekkender dan PS3"
Door Rene Groen op 01-02-2007 om 20:05
|
Bron: Games Radar
|
Daar waar Nintendo een afslag heeft genomen op de snelweg van de next-gen strijd, daar racen Sony en Microsoft om als eerste over de streep te komen.
Beide consoles hebben hun eigen achterban en zo ook hun eigen bladen die de console zo goed mogelijk beoordelen. Van een blad als PlayStation Magazine (PSM) verwachten we dan ook dat ze weinig met de Xbox 360 op hebben, laat staan er goede woorden over kwijt willen. Toch lezen we in de laatste uitgave van PSM wat opvallende zaken.
Het blad besloot de PlayStation 3 op diverse punten te vergelijken met de Xbox 360 en komt tot de conclusie dat beide consoles veel hebben te bieden. In hun conclusie lijken ze toch echter wat goede woorden voor de Xbox 360 bewaard te hebben, zo is deze indrukwekkender wat betreft de "grote" spellen en geeft de interface van Microsofts console meer functionaliteit dan die van Sony. Daarnaast zou de PS3 alleen beter zijn als je een loner bent die de community features van de PS3 niet gebruikt.
|
|
|
|
20:17 Vandaag geen Def Jam: Icon demo
19:53 Final Fantasy V Advance krijgt een datum
|
Reacties (22) |
|
Pagina:
1
|
|
Devilly
op 01-02-2007 om 20:13
[Niv: 275 / Exp: 13756]
|
Altijd leuk als je achterban je in de steek laat.
|
|
Gast (62.195.233.xxx)
op 01-02-2007 om 20:32
|
PSM is niet de officiele Playstatiion magazine :)
|
|
Nelus
op 01-02-2007 om 20:36
[Niv: 526 / Exp: 26310]
|
Gast (213.93.109.xxx)
Er zijn echt vele dingen waarop ik je graag zou willen afzeiken maar ik houd me nu maar even in
Best raar dat PSM dat zegt  , maar toch wel grappig.
|
|
shikamaru
op 01-02-2007 om 20:38
[Niv: 21 / Exp: 1028]
|
haha tis egt te hard  x360 gaat ps3 volgens mij owne
|
|
Gast (82.171.213.xxx)
op 01-02-2007 om 20:39
|
ik had al zoiets verwacht dat het geen officeel blad zou zijn. dit zou er echt anders niet in staan.
|
|
Devilly
op 01-02-2007 om 21:42
[Niv: 275 / Exp: 13756]
|
Dit is gewoon leuk om te zien!  Daarbij zie je over het algemeen trouwens wel een enorm verschil tussen de echte gamed-'leden' en de 'gasten'.
De 'gasten' zijn pro fanboy-gedrag en de 'leden' proberen dit gedrag af te tekenen als triest, dom en slecht.
Om me er zelf ook nog even in te mengen. Ik heb werkelijk geen idee hoe het gaat aflopen (net zoals de rest die hier probeert te voorspellen hoe het gaat aflopen), al wordt het denk ik wel 'close-combat'  .
|
|
Cain
op 01-02-2007 om 22:01
[Niv: 147 / Exp: 7344]
|
Ik heb m'n chips er al bij gepakt. Ben benieuwd wie er het hardst kan schreeuwen.
On Topic:
Dit is gewoon een staaltje 'stating the obvious'.
PS3 is er net, 360 alweer ruim een jaar.
|
|
Nelus
op 01-02-2007 om 22:33
[Niv: 526 / Exp: 26310]
|
Hahaha, yeah right
Xbox kwam op de markt toen de andere er al waren en het was al algemeen bekend dat Xbox betere hardware had. Het is maar dat de Xbox gelijk Halo had, anders was het ook niet zo aangeslagen. PS3 heeft tot nu toe weinig impressive grafische spellen maar dat is gewoon jammer. Xbox 360 heeft er ook één jaar over gedaan om een goed grafisch spel te leveren voor 360 exclusief en dat is Gears of War. PS3 heeft in de zomer van 2007 al echte impressive titels. Denk aan Heavenly Sword, MGS4, Motorstorm. Die gaan de strijd aan met de second wave spellen van de 360, dat is best hevig.
Ik vind dat de PS3 het netjes doet, maar de launchgames zijn gewoon niet echt leuk en de echte impressive spellen moeten nog komen. Zoals ik al zei, het is gewoon allemaal verkeerd getimed.
|
|
Gast (86.92.169.xxx)
op 01-02-2007 om 22:47
|
[b]CerandoX.nl schreef:[/b]
Ach ja de interface kunnen ze altijd nog verbeteren en aanpassen. Sony gaat door een learning fase heen en wij moeten ze feedback geven. PSM doet er goed aan door te zeggen dat de PS3 minder functionaliteit heeft dan de Xbox 360, kwa dashboard en mischien friends,achievments enz. Zo heeft Sony wat om over na te denken en kunnen ze dit later alsnog toepassen door firmware updates, maar eigenlijk had het er al in moeten zitten.
|
|
Gast (86.92.169.xxx)
op 01-02-2007 om 22:50
|
@ Nelus
CerandoX.nl:
Ja maar verwacht niet dat er veel betere graphics dan de 360 gaan komen, je moet niet denken als dit de launch games zijn en ze bij de 360 verleden jaar zo crap waren. Dan moeten die van de PS3 over een jaar wel flink veel beter zijn dan de 360. Nee de techniek van de software is vooruit gegaan en er zijn veel nieuwe engines uitgekomen. Die engines zullen in de toekomst op zowel de PS3 als op de 360 gaan draaien.
|
|
Gast (81.83.182.xxx)
op 01-02-2007 om 23:28
|
Jongens jongens toch...
Je kan nu nog niks zeggen en ik zal het zeggen waarom. De PS3 is pas uit in vergelijking met de 360 die ondertusse al een jaar ofzo voorsprong heeft op de PS3. Blu Ray bied ongelooflijk veel mogelijkheden MAAR het is TOTAAL NIEUWE PROGRAMMEERTAAL. De developpers hebben er wat moeite mee. Het is gewoon een kwestie van het onder de knie te krijgen.
Op lang termijn zie ik toch wel de PS3 triomferen.
|
|
Gast (212.187.109.xxx)
op 01-02-2007 om 23:41
|
Een multimedia apperaat met een 1 jaar oude grafische kaart en een nu al achterhaalde blu-ray drive die zo traag is dat het gras sneller groeit. Ongeloofelijk hoe dom sommigen zijn. Sony had gewoon hun console moeten launchen met een optionele blu-ray. Klaar is kees.
Ik laat me geen shit door me strot heen duwen. De grafische kracht is minder dan die van de 360. Alleen het geheugen al. Dit word gecompenceert door de cell waardoor in theorie de console met minimale verschillen de 360 op sommige punten af zou moeten troeven. Maar ja de 360 is er al een jaar, is makkelijker te programmeren dus tegen de tijd dat de PS3 een voor het blote oog niet waarneembare voorsprong zou nemen op de 360 dan zijn we 5 jaar verder.... Tja 5 jaar.... hmmmz ik denk dat er dan al weer een nieuwe generatie consoles aan de vooravond van lanceren staat.
Sony heeft HELAAS.. (ja ik meen het HELAAS) een verkeerde keuze gemaakt. Wij hadden al lang op deze PS3 kunnen gamen als die fuckking Blu-ray er niet in zat.
|
|
Gast (87.210.2.xxx)
op 02-02-2007 om 00:17
|
LUISTER :(
wat er nu gebeurd is in feite appels met peren vergelijken..
men vergelijkt 1st gen ps3 games met 2nd gen xbox360 games:O
kijk maar naar de LAUNCHGAMES van de 360 een jaar geleden..alles behalve mindblowing..terwijl de games die nu uit zijn op de 360, lees 2nd gen (een jaar na dato), zoals bijvoorbeeld gears of war..dan zie je een gigantische vooruitgang..
DOH |( ..developers hebben de tijd gekregen om de devkits en de hardware beter te begrijpen en de hardware meer naar zn maximum te pushen waardoor er grote hits als GOW kunnen ontstaan..
ALS je dat wilt vergelijken met de LAUNCHGAMES van de ps3 is het eigenlijk een beetje oneerlijk..TUURLIJK maar daar denken de meeste mensen niet aan (lees op lange termijn)..ze zien de spellen en trekken gelijk een oordeel..
alhoewel de ps3fans nog ff moeten w8en op kaskrakers als metal gear en final fantasy, is de launch line-up van de ps3 (lees in EUROPA) toch veel indrukwekkender te noemen dan die van de 360 destijds..dit natuurlijk vanwege de europese uitstel van de ps3.. ;)
kijk je naar de kwaliteit van de games dan moet ik eerlijk zeggen dat de 1st gen games op de ps3 (fight night, tony hawk, madden etc), die ook gelijktijdig of eerder op de 360 zijn gereleased, aardig kunnen bijbenen (al niet beter)met zn tegenhanger op de 360..
op dit moment heeft microsoft het voordeel mede dankzij de vroege release, developmenttijd, online functionaliteit..en daarom denk ik dat we deze discussie beter over een jaartje of anderhalf a twee nog een keer moeten voeren wanneer sony met haar ps3 in de bloei staat *D
(en dan heb ik de wii nog niet eens in mn betoog opgenomen ;) :9 )
VREDE Dinho
|
|
Limitbreaker
op 02-02-2007 om 01:57
[Niv: 30 / Exp: 1475]
|
Het enige wat ik nu hoop is dat de PS3 niet zo fragiel is als de 360.
Ken gewoon niemand die GEEN kapotte 360 heeft gehad (mijn 360 ook al 2x)  .
Voor de rest komt het wel goed met de PS3  .
|
|
Gast (145.52.128.xxx)
op 02-02-2007 om 09:18
|
ik ga geeneens moeite doen om in te loggen, ff mee helpen aan de record van gast-posts:P
Zoals een gast een paar hierboven is er bij de vergelijking tussen de games van 1st gen (ps3) en 2nd gen games (x360).
Zelf heb ik geen 360 maar ik zeg eerlijk dat ik onder de indruk ben van alles wat ik hoor over xbox live. Microsoft had ervaring met software etc en sony had nix. Opzich is Sony nu met de goede weg bezig want ook ik heb nog bijna geen geklaag over het online gebeuren gehoord van sony op dit moment.
T maakt niet uit hoe je het wend of keert maar de 360 kan nooit indrukwekkender zijn als je alleen naar de hardware kijkt dus ik neem ook aan dat ze op de games (2nd vs 1st gen) en live doelen en dan geef ik PSM dus wel gelijk
|
|
Gast (145.7.17.xxx)
op 02-02-2007 om 11:56
|
Ik ben een oude lul (37), laat ik dat voorop stellen, mischien minder gepassioneerd, maar ook minder brand (lees merkbeleving) gevoelig.
Voor mijn werk ben ik analist (IT) en probeer alles tot simpele structuren terug te brengen.
Wat is nu echt belangrijk aan een console, waarom koop je zo ding voor veel geld.
In de eerste plaats om plezier te beleven aan de games die je gaat spelen op de machine.
Ik denk dat om het even welke console je koopt (En ik beperk me ook even tot Sony en MS) je veel plezier gaat beleven aan de games op je console.
Tegenwoordig spelen er echter nog een aantal andere factoren mee, die bij velen de doorslag kunnen geven in de keuze voor een console (Enkeling daargelaten die ze allebij koopt)
- Online gamen : Het is handig als je hetelfde systeem hebt als je vrienden, kan je online met hun games.
- Toegevoegde functionaliteit : Kan ik internetten op de console, Speelt het (HD) films af, is er IP TV, zijn er buddie lists e.d. (Afhankelijk van wat je denkt te gaan gebruiken)
- Wat is hip, waar gaat de massa voor, over het algemeen is het toch zwaan kleef aan
- Budget, wat kost het, kan ik het betalen of vind ik het de kosten waard.
- Techniek, welke techniek is vooruitstrevend, wat spreekt mij aan.
Over alle zaken kan je bashen wie er owned en wie er sucks (ik probeer bij te blijven met de taal !).
voor het online gedeelte en een aantal niet hardware matige toegevoegde functionliteiten is het lastig, want dat kaan gedurende de levensduur van een console veranderen. De functionaliteit staat dus niet vast.
Wat is 'hip', dat hang af van de community waar je je in begeeft. Ik heb echter wel het gevoel dat het zeker niet uncool is als je een 360 hebt, in tegenstelling tot de oude Xbox
Budget, ook al persoonlijk, wat voor de een veel geld is, is voor de ander een schijntje.
Techniek, Hier kan ik kort over zijn. Beide consoles zijn in dezelfde periode ontworpen. Beide consoles hadden dezelfde ontwerp doelen (krachtige console met goede gfx voor een redelijke prijs). En alhoewel beide consoles een andere weg hebben bewandeld, voldoen ze beide aan hun ontwerp doel met de toen beschikbare techniek. Beide consoles ontlopen elkaar niet zo veel en je kan rustig spreken dat zowel Sony als MS een state of the art console op de markt hebben gezet.
TIP : Koop de console die voldoet aan jouw wensen
TIP 2 : Jouw wensen zijn anders dan de mijne
TIP 3 : Ik kan dus een andere console kopen omdat die beter aansluit bij mijn wensen, en ik dus die console beter vind
TIP 4 : Ik ben dus geen hoerloper, dommerik of wat dan ook omdat ik voor die andere console gekozen heb, ik heb gewoon andere wensen
TIP 5 : Omdat ik andere wensen heb, komen er andere producten op de markt en kunnen we KIEZEN !!!!!
Algemene tip : Een basher verteld veel meer over zijn beperkte visie en blikveld dan over het gene wat hij probeert op te dringen.
Groeten RAOUL (Ik hoef niet anoniem te blijven !)
|
|
MaartenL
(Redacteur)
op 02-02-2007 om 12:24
[Niv: 472 / Exp: 23598]
|
@ Gast 217.121.14.xxx
Met media center is de xbox360 zeker een hevig multi media platform in samenwerking met je PC.
Dat jij zogegezegd echte techniek wilt en al dat blabala, weet ik veel wat je nog allemaal lult want je grammatica haalt het niveau van mijn dikke teen niet eens.
Je gaat voor de 360 of PS3 of Wii voor zijn games grotendeels. En laat dat net nou het vlak zijn waar Sony ondertussen aardig wat steken laat vallen en dat enkel en alleen door hun arrogantie. Hier kun je niet omheen, iedereen weet dat het een feit is.
"It's simple"? Nog nooit zo'n harde keuze moeten maken tussen een xbox of PS en als je bij die keuze goed alles afweegt dan zul je zien dat de consoles gelijk zijn, alhoewel ze andere technieken gebruiken en dan weer ieder zijn eigen smaak/genre van games aanbiedt.
En nu geef geen stomme reacties meer want we hebben nou wel door dat je een egoistisch ingesteldheid hebt en geen respect voor de feiten of meningen van anderen hebt. Tel daarbij je zielige poging tot zinsvorming bij op en je zal wel begrijpen dat wij gefrustreerd raken...
It's that simple...
|
|
Gast (80.56.5.xxx)
op 02-02-2007 om 12:40
|
"En laat dat net nou het vlak zijn waar Sony ondertussen aardig wat steken laat vallen en dat enkel en alleen door hun arrogantie. Hier kun je niet omheen, iedereen weet dat het een feit is."
Haha, dat is een goeie. Mircrosofts first party games staan echt bekend als geweldige spellen. Conker's Bad Fur Day wellicht beste first party spel, remake van N64 spel?
|
|
Gast (145.103.59.xxx)
op 02-02-2007 om 12:57
|
Jongens... iedereen zn eigen keus
|
|
Nash
op 02-02-2007 om 15:37
[Niv: 73 / Exp: 3656]
|
lol...bij flame-uitlokkende posts zoals deze moet het verboden worden om als guests te posten en alle idiote reacties moeten inderdaad verwijderd worden zoals Tecnomic aangeeft...
Anyways ik, die overigens geen xbox heeft, ben zelf ook onder de indruk van de xbox live functionaliteiten. In de bron wordt ook aangegeven dat het om de functionaliteiten gaat en als het om gebruikerintefaces gaat heeft MS al bijna 20 jaar een voorsprong op Sony dus verrassend is het niet.
|
|
Joker
op 02-02-2007 om 19:12
[Niv: 67 / Exp: 3369]
|
Nou ik heb even de bezem door dit topic gehaald. Ongelovelijk dat mensen tijdverspillen aan totaal onnuttige posts, sommigen hebben overduidelijk te veel frustratie, maar die ga je maar lekker ergens anders uiten.
Helaas zijn er nu misschien enkele boeiende en zinvolle posts verloren gegaan, maar het kon niet anders.
Houd het netjes en laat ieder in zijn waarde.
|
|
Gast (212.187.64.xxx)
op 03-02-2007 om 20:12
|
''zo is deze indrukwekkender wat betreft de grote spellen ''. Waar heb je het over? grote titels? Dit zou nergens op slaan want de ps3 is pas net uit, geen eerlijke vergelijking. Of bedoelen ze de capaciteit van de 360 games ten opzichte van de ps3games? Dit zou eveneens nergens op slaan, met de blu-ray disc van 50gig.
|
|
Pagina:
1
|
|
|
|