Home   Forum   Archief   Redactie   Contact   Bedrijven   Games    
 
  GamedPCVRNintendo SwitchNintendo Switch 2Playstation 4Playstation 5Xbox OneXboxAppMisc    
17 Juni 2025 
(0) 
(1) 
(0) 
(0) 
(0) 
16 Juni 2025 
(1) 
(0) 
(0) 
(0) 
(1) 
14 Juni 2025 
(0) 
13 Juni 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
12 Juni 2025 
(0) 
(2) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
11 Juni 2025 
(0) 
(2) 
(0) 
(0) 
(2) 
(0) 
(4) 
(0) 
(0) 
10 Juni 2025 
(0) 
(0) 
09 Juni 2025 
(3) 
(0) 
(0) 
(1) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
08 Juni 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(4) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(1) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(1) 
(0) 
(0) 
(1) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(2) 
(0) 
(1) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(1) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
07 Juni 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(1) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
06 Juni 2025 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
(0) 
Nintendo Switch 2 - Welcome Tour
Gamed Gamekalender Juni 2025
The Precinct
Nintendo Switch 2 - De games
Nieuws:

Experts spreken over Xbox 360 en PS3


Door Roderick op 06-11-2006 om 08:34
Bron: Gametrailers

Gisteren brak er al een interessante discussie los over de concurrentiestrijd tussen de PS3 en Xbox 360 op technisch vlak. De meningen blijven verdeeld, zowel bij onze bezoekers, als in de industrie.

Ook de meningen van enkele experts die een interview met GameTrailers hebben gehouden, zijn verdeeld. Echter, de overeenstemmingen zijn ook zeker waar te nemen. Het interview wordt gehouden met Jason Rubin (Mede oprichter van Naughty Dog), Michael Pachter (Analist gamesindustrie) en Grant Collier (Mede-oprichter Infinity Ward). Deze experts bespreken enkele hete onderwerpen in dit filmpje. De samenvatting lees je hier onder, het zijn allemaal uitspraken van de experts:

- De meningen zijn verdeeld over het aanschaffen van een PS3 bij lancering. De Xbox 360 heeft goede games volgens deze heren en het biedt een boel meer games. Ook binnen een spanne van een jaar zal de Xbox 360 goedkoper zijn en meer bieden aan games. Aan de andere hand wordt gezegd dat de 500 dollar PS3 nog steeds een goede deal is en de goede games uiteindelijk toch wel komen. Het beperkte aanbod is echter de grote restrictie op aanschaf.

- De experts denken dat de meeste games in de toekomst uit zullen komen op beide systemen. Zelfs in Japan wordt door developers als Konami en Capcom al openlijk gesproken over multiplatform strategiëen. De PS3 zal op multiplatform games dan ook weinig voordeel boven de Xbox 360 hebben. Andersom geldt ditzelfde. De Xbox 360 is echter al een tijdje uit en krijgt al snel enkele topgames. De aanschaf van dit systeem zou momenteel de beste keus zijn volgens deze analisten.

- Het verschil zit in enkele Japanse ontwikkelaars, die uiteindelijk toch voor de PS3 gaan omdat dat systeem nu eenmaal flink gaat verkopen in Japan. Aan de andere kant wordt gezegd dat veel Japanse uitgevers (en Capcom en Konami zijn daar een voorbeeld van) ook verder kijken dan de Japanse grenzen omdat games nu eenmaal te duur zijn om voor een bepaald publiek te maken.

- De consolewar gaat om games, maar ook online speelt een grote rol. Microsoft heeft een voorsprong van vier jaar en het wordt een zware klus voor Sony om dat zomaar in te halen. Zeker omdat ze bij de PS2 totaal geen pogingen tot verbeteringen hebben gemaakt en ze nu ineens met iets moeten komen.

- Over Nintendo wordt vaak gezegd dat de Wii de markt moet verbreden. Microsoft heeft met Live Arcade al een grote en onverwachte sprong weten te maken in het verbreden van de markt voor games. Veel mensen die nooit games speelden lijken volledig verknokt aan Live Arcade games, waaronder vrouwen. Viva Piñata kan ook een game worden die de markt verbreed.

- Online downloaden kan een gigantische ontwikkeling worden. Alles 'on demand' downloaden: muziek, films en games. Microsoft ligt op dit front voor op de concurrenten binnen de gamesindustrie. Toch liggen er nog steeds problemen in dit concept en is het nog niet voldoende in gebruik.

- Eerste generaties games op de PS3 met tweede generatie Xbox 360 games is appels met peren vergelijken.

- Graphics worden steeds minder belangrijk: andere elementen gaan het overnemen. Online, gameplay etc. worden steeds belangrijk. Op dit vlak gaat harder geconcurreerd worden dan op graphics.

- SCE heeft veel en goede teams die games maken voor de systemen. Toch moet Sony ook meer nadruk leggen op de software die de hardware beter ondersteunt en efficiënter benut. De verbetering hierin kan, omdat Sony van een hardware bedrijf naar meer een software bedrijf kan.

- Europa verdient excuses door het negeren van de markt door Sony.

Let op, dit zijn allemaal uitspraken van bovengenoemde experts. Volgende keer meer over de Nintendo Wii en de consolewar.


11:09  Gamepower Expo 2006 - Vooruitzicht
08:34  Canis Canem Edit
 Reacties (26)
 Pagina: 1 | 2
Gast (82.176.89.xxx) op 19-10-2007 om 15:31
sony gaat winnen met zn 40 gig das zelfs goedkoper als een xbox360 de ps3 is met 908% gestegen (alleen al op amazon.com) moet je voorstellen

xbox360: rod,krassen op disc <uhm das ook niet echt een goeie eigenschap een onzekerheid voordat je m haalt ?

ps3 gaat ze inhalen jongens

 Pagina: 1 | 2

 Reageer
Het is niet mogelijk om te reageren op dit artikel.
Titel:
PlayStation 3
Type:
Hardware
Releasedatum:
23-03-2007
Ontwikkelaar:
Sony Interactive Entertainment
Uitgever:
Sony Interactive Entertainment
Media:








Meer media