Funcom is tot nu toe vooral bekend van Anarchy Online, een MMORPG. Dat was hun enige poging in het RPG genre maar met Age of Conan komt daar verandering in. Dat is namelijk een MMORPG die momenteel in ontwikkeling is bij hen. Deze MMORPG zal in de eerste helft van 2007 verschijnen.
De game zal in de eerste plaats digitaal te verkrijgen zijn, maar alle developers weten dat een retailrelease nog altijd het meeste opbrengt. Dat is echter ook moeilijker te organiseren voor een klein bedrijf. Daarom roepen ze de hulp in van grotere publishers. Funcom heeft SCi-Eidos aangetrokken om deze game uit te geven.
De game verplaatst je naar een zonderijk universum met veel duistere kantjes. De wereld is gevuld met mythische wezens, goden, verloren beschavingen en een menselijk ras dat in de problemen zit. De barbaar Conan is er eindelijk in geslaagd de troon van Aquilonia te veroveren maar chaos overheerst het land. Rond elke hoek is een grote kans op brutaliteiten en magische spreuken die tegen je gebruikt worden. Die wereld is gebaseerd op de boeken van Robert E. Howard.
|