Er gaan de laatste tijd veel geruchten rondom over zowel de PlayStation 6 als de nieuwe Xbox. Deze laatste zou zomaar een hybride tussen een PC en een console kunnen worden, en Xbox president Sarah Bond laat nu zelf weten wat we mogen verwachten.
In een nieuw interview met Mashable laat Bond optekenen dat we drie dingen mogen verwachten van het nieuwe systeem: het is een premium product, het is een high-end product en bovendien een zeer zorgvuldig samengestelde ervaring. Hier kunnen we zelf meteen een toevoeging aan doen: het is een duur product.
Dit laatste is ook wat AMD insider Kepler L2 verwacht. Op het forum van NeoGAF laat hij weten dat de prijs waarschijnlijk makkelijk boven de duizend dollar zal komen te liggen. Eén van de redenen hiervoor zijn de hoge kosten voor de materialen, die aanzienlijk hoger zijn dan bij de Xbox Series X. Zoals het er nu voor staat zouden de materiaalkosten van het systeem meer dan twee keer zo hoog zijn als bij de Xbox Series X, en bij dit systeem ligt het momenteel rond de $650.
|