In 2018 leerden we dat The Chinese Room was overgenomen door Sumo Digital voor een onbekend bedrag. In deze tijd brachten ze Little Orpheus en Still Wakes the Deep uit, terwijl ze momenteel aan Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 werken.
We leren nu dat The Chinese Room niet langer verbonden is aan Sumo Digital en dat ze hun onafhankelijkheid hebben teruggekocht. Als reden is aangegeven dat de studio bang zou zijn dat hun voormalig eigenaar plannen had om ze door te verkopen, en om dit voor te zijn streefden ze opnieuw onafhankelijkheid na.
Naast Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2 werkt The Chinese Room aan nog eens twee onaangekondigde IP's. Wat de status van deze projecten is blijft onbekend nadat ze recentelijk bekendmaakten meerdere ontwikkelaars te moeten ontslaan.
|