In november 2019 maakten we kennis met Everwild, het nieuwste project van ontwikkelaar Rare. Inmiddels zijn er zes jaar verstreken, maar eigenlijk werd er in de tussentijd nauwelijks nieuws gedeeld.
Geruchten waren er wel, zo zou ontwikkelaar Rare zelf nog niet weten in welke richting ze de game wilden ontwikkeling en was van een visie dan ook amper sprake. Of dit de reden is weten we niet, maar volgens Bloomberg journalist Jason Schreier is de game inmiddels geannuleerd en dit is inmiddels ook bevestigd vanuit Microsoft.
De laatste keer dat we iets van de game vernamen was afgelopen februari, toen gaf Microsoft Gaming CEO Phil Spencer aan dat de ontwikkeling progressie boekte. Het zou voor ontwikkelaar Rare de eerste nieuwe release worden sinds Sea of Thieves in 2018.
|