Ontwikkelaar Team Ninja kondigde afgelopen september een nieuwe RPG aan onder de naam Rise of the Ronin, te verschijnen in 2024. Toch lijkt dit niet de enige game te zijn die ze momenteel in ontwikkeling hebben, sterker nog, één van hun games verschijnt mogelijk nog dit jaar.
In een interview met het Japanse nieuwsplatform Famitsu laat Team Ninja's hoofd Fumihiko Yasuda weten dat de studio nog altijd vasthoudt aan hun eerdere plannen om ieder jaar een game uit te brengen. Hierbij verwijst hij naar een game die nog dit jaar moet verschijnen, Rise of the Ronin voor 2024 en een nieuwe game in 2025.
Eerder dit jaar bracht Team Ninja al de Chinese soulslike actie-RPG Wo Long: Fallen Dynasty uit, echter verscheen deze game al voor het interview met Famitsu. Aangezien Yasuda spreekt over 'een in ontwikkeling zijnde game' lijkt hij dan ook op een andere game te doelen dan Wo Long.
Yasuda gaat tevens in op de geruchten dat Team Ninja wederom een reboot wil maken van Ninja Gaiden of de vechtserie Dead or Alive. Toch zijn het volgens hem precies dit: geruchten die tot stand zijn gekomen door een misvatting. Hoewel hij geen specifieke details geeft laat hij wel weten dat hij er naar uit ziet om informatie te geven over Rise of the Ronin en andere games van Team Ninja.
|