Mocht je aankomend weekend nog geen plannen hebben dan heeft Ubisoft goed nieuws, middels een Free Weekend kun je vanaf donderdag 10 februari 17:00 uur tot maandag 14 februari 20:00 uur gratis de game ervaren op de PlayStation 4, PlayStation 5, Xbox One en Xbox Series.
Naast het gratis weekend maakt Ubisoft een samenwerking bekend tussen de game en het Italiaanse merk Prada, om precies te zijn de collectie met rode strepen, Prada Linea Rossa. Door deze samenwerking komt het volgende naar de game:
Een nieuw evenement, Prada Beyond the Line: dit evenement is alleen of met vrienden te spelen en is een creatieve nieuwe kijk op een van de sneeuwparken van de Republic. Spelers maken gratis gebruik van de Fraction x Prada Linea Rossa-ski’s, de Riders Republic Jumbo Bike en de nieuwe freestyle sneeuwscooter. (De Freestyle Sneeuwscooter is vanaf 16 februari beschikbaar voor bezitters van de Year 1 Pass en als losse aankoop.)
Een originele in-game outfit, exclusief ontworpen door Prada voor Riders Republic; spelers kunnen de outfit vrijspelen door deel te nemen aan de Shackdaddy Bandits wekelijkse uitdagingen.
Een nieuw Prada sponsorprogramma, met nieuwe uitrusting zoals een fiets, ski’s, snowboard en twee extra originele Prada outfits (beschikbaar vanaf 16 februari).