Runestone Game Developers werken momenteel aan de Sci-fi MMORPG, Seed. Het spel belooft interessant te worden, omdat het in Seed vooral om je praatkunsten in plaats van je vechtkunsten gaat. Het spel staat gepland voor april dit jaar.
Het verhaal draait om een groep kolonisten die op een buitenaardse wereld een leefbare kolonie probeert te stichten. Door een serie van rampen is de populatie te groot geworden voor de kolonie. De speler moet nu beslissen hoe ze met deze rampen omgaan. Daarbij draait het vooral om je communicatievaardigheden. Je kan je doel alleen bereiken door mensen te overtuigen van je gelijk of door ze gunsten te verlenen.
Volgens Runestone wordt Seed geen standaard MMORPG. Het Deense bedrijf beweert dat alles om volledige keuzevrijheid draait. Er zijn geen standaard missies of een lineair verhaal. Alles is afhankelijk van de keuzes die jij maakt. Je bent daarom ook volledig vrij in hoe je een bepaald doel wilt bereiken. Seed belooft dus een baanbrekend spel te gaan worden. Of dit allemaal ook echt gaat lukken, daar houden we je van op de hoogte.
Screenshots
|