In Persona 3: Dancing in Moonlight en Persona 5: Dancing in Starlight gooien we de voetjes van de vloer, iets wat begin volgend jaar ook in Europa mogelijk is op de PlayStation Vita en PlayStation 4.
In Persona 3: Dancing in Moonlight en Persona 5: Dancing in Starlight worden het Specialized Extracurricular Execution Squad (SEES) en de Phantom Thieves meegenomen naar een geheime ruimte, die Club Velvet wordt genoemd. Daar worden ze wakker tussen de mysterieuze bewoners van de Velvet Room, die hen dwingen om op te treden op een mysterieus dansfeest, zonder dat we weten wat hen te wachten staat.
Persona 3: Dancing in Moonlight en Persona 5: Dancing in Starlight bieden onder andere het volgende:
Memorabele soundtrack – Keer terug naar de wereld van Persona 3 en Persona 5 en beleef de mooiste momenten opnieuw met de meest memorabele songs van Shoji Meguro, gecomponeerd door Ryota Kozuka, inclusief gloednieuwe remixes van ATOLS, Lotus Juice, Taku Takahashi (m-flo / block.fm), Jazztronik en meer! In elke game kun je 25 populaire tracks vrijspelen.
Dans! – Kies uit verschillende moeilijkheidsniveaus en dans mee met de leden van het SEES en de legendarische Phantom Thieves in een ritmegame-ervaring die je naar eigen smaak kunt aanpassen. Personages kunnen samen met hun partners de dansvloer veroveren en door goed te presteren de "Fever"-stand activeren. Probeer het eens met verschillende combinaties van je favoriete personages!
Engelse en Japanse stemmen – Dankzij de dual audio-opties kies je zelf of je favoriete personages Engels of Japans moeten spreken!
Social - In “Social” kunnen spelers hun sociale relaties met hun favoriete personages verdiepen door middel van gesprekken en mini-events. Wanneer je daarbij aan bepaalde voorwaarden voldoet, komen nieuwe events en items beschikbaar.
Verzamel kostuums – Verzamel uiteenlopende kostuums en accessoires en kleed je personages ermee aan om ze nog stijlvoller de dansvloer op te sturen.
dantekloon
op 09-06-2018 om 03:00
[Niv: 189 / Exp: 9429]
Hoop dat er ook een mooie triple pack komt voor ons zoals ik die heb in het japans. Heb alle 3 de games platinum behaald, is erg fun.
Gast (89.200.9.xxx)
op 11-06-2018 om 12:36
Geen kans voor op de Vita sinds ze gestopt zijn met fysieke games. Heb ook niet echt hoop meer op het derde deel van heroes of cold steel fysiek te krijgen.