De gamesindustrie is een markt waar bijzonder veel geld in omgaat. Reden genoeg voor veel mensen om eens goed te kijken over er brood in te verdienen valt. Ook in de reclamewereld is het kwartje gevallen.
Zo is onlangs het eerste ingame advertentiebureau geopend met de naam Engage In-Game Advertising.
Het bedrijf biedt software aan waardoor de adverteerder kan bepalen welke reclame te plaatsen op welke locatie. De software zal toepasbaar zijn op zowel console games als PC games.
quote: Since it's a relatively new medium, many companies are unaware of the promotional reach and creative flexibility video game advertising can provide when trying to target the elusive 18- to 34-year-old male audience.
Aldus de vice-president. Er lijkt een compleet nieuwe markt geopend. Zolang het niet stoort zullen veel gamers er waarschijnlijk niet zoveel problemen mee hebben.
|