2K kondigt vandaag aan dat XCOM 2 naar de PlayStation 4 en Xbox One komt op 9 september 2016 voor een richtprijs van €49,99. Ook werken 2K en Firaxis Games nu samen met videogame veteranen The Workshop, een dochtermaatschappij van Skydance Media, om de titel naar de console te brengen en te verzekeren dat de XCOM 2 ervaring aan dezelfde standaard voldoet als de geliefde serie.
XCOM 2 speelt zich af 20 jaar in de toekomst waar de mensheid de oorlog tegen de buitenaardse dreiging verloren heft en zich een nieuwe wereldorde heeft gevestigd. XCOM, vroeger een geheime paramilitaire organisatie is grotendeels vergeten en moet terug slaan vanuit de schaduwen om de aarde te bevrijden van het bewind van de aliens en de mensheid te bevrijden van hun kwade plannen.
Spelers die XCOM 2 pre-orderen ontvangen ook de Resistance Warrior Pack die extra aanpas mogelijkheden bevat voor je soldaten zoals bonus outfits, headgear en unieke war paint. De Resistance Warrior Pack bevat ook een “Survivor of the Old War,” een nieuwe XCOM recruit die in de barakken van de Avenger verschijnt. Daarnaast ontvangen spelers die de XCOM 2 Digital Deluxe Edition pre-orderen de XCOM 2 Reinforcement Pack die alle betaalde XCOM 2 DLC bevat samen met de basis game en het Resistance Warrior Pack.
dat is heel goed nieuws! off topic vr vita eigenaars, maar xcom enemy unknown plus is nu aan 10 eur ipv 20eur
MaartenL
(Redacteur)
op 07-06-2016 om 21:46
[Niv: 472 / Exp: 23598]
Goed nieuws dus want dit spel is echt geweldig
Hopelijk krijgt ie op consoles ook de nodige mod-support
Gast (81.68.152.xxx)
op 08-06-2016 om 10:10
Beste nieuws van de week!
Gast (78.21.217.xxx)
op 08-06-2016 om 18:16
Dit is heel goed nieuws , ik had hem voor Pc gekocht maar kreeg het spel niet gestart waarschijnlijk vanwege te hoge systeemeisen ,dus ik kijk er reikhalzend naar uit.