Het zit Nintendo niet mee. Na het massale succes van diens Wii is de opvolger bij lange na niet zo succesvol. Tijd dus voor een nieuwe succesverhaal, welke tot dusverre de naam NX draagt. Nintendo is druk bezig met allerlei recente patenten, waar we vandaag eens dieper op ingaan
In de patenten lijkt Nintendo namelijk eenzelfde idee te hebben als Microsoft. Door middel van cloud processing willen zij de NX extra verwerkingskracht geven. Nintendo gaat echter verder. Met een tweede apparaat welke fysiek op de NX console kan worden aangesloten (Of dit nu de NX handheld betreft of een tertiair apparaat laat Nintendo in het midden, al wordt er gewezen dat het beiden kan zijn) zou er eveneens een boost in verwerkingskracht kunnen worden verwezenlijkt.
Daarnaast zou deze 'ondersteuningsconsole' de mogelijkheid bieden om op afstand games te kunnen spelen, vergelijkbaar met de PlayStation TV. De 'ondersteuningsconsole' werkt dan als een soort doorgeefluik voor het NX spel in kwestie. Onduidelijk is echter hoe Nintendo denkt dit voor spelers en ontwikkelaars interessant denkt te kunnen maken. Met meerdere apparaten creëer je ook meer variabelen waar je op moet letten. Hoe dit zich zal vertalen naar de NX is nog niet bekend, duidelijk is wel dat Nintendo goed om zich heen kijkt binnen de spelindustrie.







.
|