Ontwikkelaar Irrational Games kennen we vooral vanwege twee dingen: Ken Levine en de BioShock reeks. Eén van deze twee steunpilaren viel echter weg.
Levine kondigde afgelopen februari aan dat hij namelijk een nieuwere, kleinere studio op ging richten om andere projecten na te streven. Het leek erop dat het de sluiting van Irrational Games betekende, maar niets is minder waar. Wat blijkt namelijk: op de officiële website van de ontwikkelaar lezen we dat er nieuwe vacatures zijn vrijgekomen, te weten voor een IT manager en een senior programmeur.
Het zou kunnen dat de oude ontwikkelaars onder dezelfde naam verder gaan, of dat de website in gebruik blijft tot ze een nieuwe studio aankondigen. Tevens is het mogelijk dat de vacatures enkel geplaatst zijn om ondersteuning te blijven bieden aan de reeds uitgebrachte titels. Mocht er een antwoord komen op deze vraag, dan laten we dat uiteraard weten.
|