Hoewel Grand Theft Auto V eigenlijk pas vanaf morgen verkocht mag worden zijn er de nodige retailers die zich niet aan deze datum gehouden hebben, tot groot ongenoegen van Rockstar.
Al afgelopen weekend gingen veel gamers aan de slag met de game, nadat retailketen Amazon de pre-orders vroegtijdig had verstuurd. Sociale websites als Instagram en Twitter werden overspoeld door foto's, video's en ervaringen, Rockstar op haar beurt was echter niet blij met deze gang van zaken. Tegenover Games Industry geven ze aan onderzoek te zullen plegen naar de vroege verkopen om er zo achter te komen hoe en waarom dit is gebeurd.
Verwacht is dat Grand Theft Auto V één van de grootste titels voor de huidige generatie zal zijn, waarbij uitgever Take-Two eerder inzette op achttien miljoen verscheepte exemplaren in het huidige fiscale jaar.
|