Met Crysis Warhead lanceerde Crytek een stand-alone uitbreiding aan het verhaal in Crysis. In Crysis Warhead is een uitgebreide multiplayer aanwezig in de vorm van Crysis Wars. Een half jaar na de release wordt de game nog goed ondersteund en krijgt het zelfs een nieuwe map.
Crytek heeft namelijk details bekend gemaakt voor de aankomende patch. De patch gaat de game updaten naar versie 1.5 en bevat een aantal verbeteringen aan de stabiliteit en zal enkele exploits verwijderen. Ook zijn er een aantal updates welke je zult merken in-game en als laatst is er ook een verbeterde balans in de game.
Naast de verbeteringen bevat de patch ook de nieuwe map 'Ruins'. Welke is gesitueerd in een geruïneerde kerk met een groene omgeving. Spelers kunnen zowel binnen en buiten de ruïnes de strijd met elkaar aangaan. Hieronder zie je vier screenshots van de map.



|