In Europa zijn de prijzen van de Xbox 360 al geruime tijd gezakt. De rest van de wereld is nog aan het wachten op grote prijsdalingen.
In Australië en Nieuw-Zeeland zakt de prijs van de Xbox 360 met 50 australische dollars. Hiermee komt de prijs van de Xbox 360 arcade op 349$, daarmee is de Xbox 360 meteen de goedkoopste next-gen in Australië en Nieuw-Zeeland, want de Wii wordt daar verkocht voor 399$.
Nog geen aankondiging voor de Amerikanen of een verdere prijsdaling voor de Europeanen, maar deze schijnen er wel aan zitten te komen. Jeremy Hinton van Microsoft Australië geeft aan dat andere gebieden hun adem niet in moeten houden voor een prijsdaling. In de komende twaalf maanden zullen er meerdere prijsdalingen volgen. Deze zullen niet globaal plaatsvinden, maar per werelddeel zodat Microsoft beter in kan spelen op de wensen van de klant.
|