LucasArts is een klein Amerikaans bedrijf dat films van LucasArts omvormt tot spellen. Het bedrijf is onder andere verantwoordelijk voor Indiana Jones, Star Wars en The Secret of Monkey Island.
Uit geruchten bleek dat LucasArts tussen de vijftig en de honderd werknemers op straat zette. Dit gerucht werd gelanceerd door een anonieme werknemer van LucasArts, maar het is nu bevestigd door Assistant Producer Rob Carroll. Op zijn Facebook meldt hij de onprofessionele aanpak. De ontslagen werden geregeld door twee blonde vrouwen die alle ontslagen werknemers één voor één opzochten waarna ze onmiddellijk het gebouw moesten verlaten met hun spullen.
Rob Carroll werkte amper vijf maanden voor het bedrijf, maar ook grotere namen mochten het pand verlaten. David Rodriguez meldde dat een pak belangrijke werknemers het pand mochten verlaten. LucasArts heeft echter ook voor zijn werknemers het aantal geheim gehouden. Dave Cerra is in ieder geval een andere werknemer die het bedrijf mocht verlaten. Hij was acht jaar lang producer bij LucasArts. In deze rol werkte hij onder andere aan Thrillville mee.
|