Hoewel Fable misschien niet bracht wat het beloofde was het een aangename game die vele gamers uren aan hun beeldscherm kluisterde. Kan Lionhead dit kunstje herhalen met Fable 2?
Eergisteren was er al wat informatie over Fable 2 te lezen, 1Up wist Molyneux echter nog wat meer informatie vrij te laten geven:
- Het combat systeem, iets wat enkel met de X-knop zal gebeuren, moet zowel geoefende als nieuwe gamers aan weten te spreken. De uitdaging voor het team is hierbij dat een geoefende gamer een gevecht kan starten, en dat een beginner deze halverwege af zou kunnen maken. Een andere uitdaging voor het team is dat ze melee (zwaarden en zware wapens als bijlen), ranged (geweren en pijl + boog) en magic met elkaar willen combineren in één aanvalsvorm.
- Spelers krijgen enkel de controle over hun eigen karakter en dus niet over hun kind. Wel is het zo dat je acties hun weergave kennen op de familie.
- Volgens Molyneux is het doodgaan in een spel saai en vervelend, om die reden is de dood dan ook geen element in het spel. Om je gevechten toch spannend en intens te maken zul je ervaringspunten of geld verliezen.
- De emotionele kant en de combat binnen het spel waren twee belangrijke elementen die ze nu wilden laten zien, volgend jaar komen ze met een andere onthulling, maar voor deze grote onthulling zal Molyneux nog een andere grote feature onthullen. Fable 2 kent dan ook vooral meer dan Fable: meer karakters, meer wapens, meer items, een grotere wereld en een groter verhaal.
- Op de vraag of Molyneux ook maar iets mag vertellen over de mogelijkheden van het spel op Xbox Live geeft hij het volgende antwoord:
quote: "I can't say anything about my favorite feature!"
Oftewel: er komt zeker iets, maar wat dat is moeten we nog even afwachten.
|