Enkele weken voorafgaande aan de volgende, nieuwe update van Destiny 2 heeft Bungie besloten om Shadow and Order meer dan drie maanden uit te stellen. Geheel verrassend is dit overigens niet.
Het is al enige tijd stil rondom de Shadow and Order update, en met een release op 3 maart is dit toch opvallend te noemen. Immers, twee dagen later staat Marathon op de planning, een game die eveneens vanaf Bungie afkomstig is.
Het komt dan ook niet als een verrassing dat Shadow and Order is uitgesteld tot 9 juni, volgens de ontwikkelaar omdat ze "grote herzieningen" door willen voeren.
quote: "Deze update wordt aangepast en uitgebreid met aanzienlijke verbeteringen voor de spelervaring en zal daarom ook een andere naam krijgen.
We zullen de exacte details dichter bij de release bekendmaken. Deze omvatten niet alleen de eerder aangekondigde upgrades voor wapenniveaus, maar ook toevoegingen zoals het uitbreiden van uitrusting met niveaus naar alle raid- en dungeonactiviteiten, Pantheon 2.0, Tier 5-statistieken voor exotische pantsers en meer.
In juni zullen we doorgaan met het oplossen van bugs en het verbeteren van de stabiliteit, het blijven toevoegen van portal-modifiers, Guardian Games (maart) en de terugkeer van een frequentere Iron Banner-cyclus (april)."
Het nieuwste verhaal van Destiny 2, The Fate Saga, begon in juli 2025 met de release van The Edge of Fate, opgevolgd door Renegades in december. De studio besloot om in plaats van één grote, jaarlijkse uitbreiding twee middelgrote uitbreidingen uit te brengen. Eind vorig jaar erkende ze echter dat The Fate Saga niet zo goed was begonnen als gehoopt, en dat de uitbreiding niet voldeed aan de verwachtingen van spelers.
|