Midsummer Studios sluit deuren en brengt eerste game niet uit
Door Rene Groen op 20-02-2026 om 14:43
In mei 2024 werd Midsummer Studios opgericht door veteranen achter games als Sid Meier's Civilization, XCOM en The Sims. Grote naam achter de studio was Jake Solomon, die 23 jaar werkzaam was bij Firaxis en als creative director betrokken was bij XCOM 2 en Marvel’s Midnight Suns.
De studio werkte sinds diens oprichting aan Burbank, wat ze zelf omschreven als "Een levenssim en The Truman Show, en tegelijkertijd meer dan dat." Volgens Solomon zijn mensen verhalenvertellers en willen ze deze verhalen en personages delen met de wereld, en Burbank zou hiertoe de mogelijkheid geven.
Burbank zal helaas niet verder komen dat de Alpha-fase, wel deelt de studio beelden van wat het idee achter de game was.