Afgelopen augustus werd bekend dat RedOctane, de studio verantwoordelijk voor de Guitar Hero games, terugkeerde onder de naam RedOctane Games. Net als de naam blijven ook veel andere dingen bij het oude.
De studio kondigt namelijk Stage Tour aan, een nieuwe muzikale titel die we kunnen zien als spirituele opvolger van de Guitar Hero serie. Later dit jaar moeten we met de game aan de slag kunnen op PC en consoles, gebruikmakend van nieuwe instrumenten, alsmede de controller en compatibiliteit met een keyboard. Vanwege een meerjarige overeenkomst met Gibson, Epiphone en Karmer zullen de merken in de game zijn opgenomen.
Volgens studiohoofd Simon Ebejer is Stage Tour een liefdesbrief een ritmische games. Het doel is om het tegelijkertijd bekend en authentiek, en fris aan te laten voelen.
ninodude
op 28-02-2026 om 18:20
[Niv: 209 / Exp: 10457]
Ik vind het er erg knullig uitzien en volgens mij is iedereen al over de GH hype heen. Van mij hoeft het niet!
Gast (83.86.181.xxx)
op 02-03-2026 om 19:41
er wordt ook niks aan jou gevraagd, ziet er hetzelfde uit als hoe het was.en tuurlijk is er geen GH Hype, de game is meer dan 10 jaar geleden. maar er zitten zeker wel mesen bij die hier blij van worden. ik ben er iig 1 van, dus laat mensen gewoon genieten van de games die hun leuk vinden en als je het niks vind, speel je het lekker niet.
ninodude
op 02-03-2026 om 19:58
[Niv: 209 / Exp: 10457]
Dat betwijfel ik, GH Live in 2015 zag er nog beter uit dan dit en prima dat jij je geld hieraan wilt uitgeven maar ze hadden wel iets meer moeite kunnen steken in de presentatie.. zou me ook niks verbazen als ze AI flink hebben ingezet voor deze game.
Gast (83.86.181.xxx)
op 02-03-2026 om 21:39
goed gekeken jongen, dit zijn niet de makers van de slechtste guitar hero live, maar van de best guiter hero 3. en daar lijkt ie meer op. en dat is de guitar hero die mensen wel willen hebben.
Gast (83.86.181.xxx)
op 02-03-2026 om 21:42
en dan erbij, de presentatie van guitar hero live was de meest cheape die er was, gewoon de videoclips gepakt, en daar de gameplay over heen gooien, lekker creatief. hier is teminste nog een beetje moeite in gestoken.
ninodude
op 02-03-2026 om 23:38
[Niv: 209 / Exp: 10457]
Wij hebben duidelijk een andere mening hierover, GH Live sprak mij juist meer aan dan deze stijl, maar ik wens je veel plezier met deze game, als ik mijn mening geef betekend dat niet gelijk dat ik het een ander misgun die er wel plezier uithaalt, dit spel is niet voor mij weggelegd en voor jou wel.
Gewijzigd door ninodude op 02-03-2026 om 23:46
Gast (122.11.245.xxx)
op 07-03-2026 om 03:37
Vroeger met vrienden tot in de late (of juist vroege) uurtjes gespeeld met een paar biertjes erbij uiteraard. Voor mij maakt de stijl niet zoveel uit, het gaat om de muziek. Als deze me deze terug doet denken aan die tijd komt ie er denk ik wel in en dan proberen mn vrouwtje mee te laten doen (schat die kans 50-50 :P )