Nieuws: Wederom nieuwe GTA IV info
Door Rene Groen op 12-05-2007 om 15:10
|
|
Het is soms opvallend hoeveel hype een game kan krijgen. Neem nu de GTA IV trailer. Veel van de game was er nog niet te zien, maar gamers werden helemaal gek. Ook na deze trailer bleef het niet stil.
GTA IV is hot en dus heeft iedere uitgave van een gameblad wel iets te melden over het spel. Dit keer waren het Xbox Magazine UK, PlayStation Italië en PlayStation Australië die een demonstratie van de game kreeg en zij kwamen met de volgende informatie thuis:
Xbox Magazine UK:
- Het spel is voor ongeveer 66 procent afgerond.
- Wanneer Niko zijn geweer trekt zal er een crosshair in beeld verschijnen middels een simpel zwart kruisje. Dit kan een teken zijn dat er manuele aiming aanwezig is in het spel.
- Rockstars humor tegenover het cijfer 69 is weer aanwezig, zo was er een bord dat "69th Street Diner" heette. Tevens is er een gebouw dat "Twitchins" heet, de GTA variant van Brooklyn's Domino's Sugar Factory.
- Niko heeft de mogelijkheid om brandtrappen op te klimmen en zo op daken te komen. Dit is niet voor niets, er zullen namelijk ook ontmoetingen op deze daken plaatsvinden en tevens kun je mensen van het dak afduwen.
- Handgevechten zullen aangepast worden t.o.v. vorige GTA games en een stuk meer realistisch ogen.
- Eén van de radiostations is een Oost-Europees station dat dansmuziek uit dit continent afspeelt.
- Om de speler een betere controle te geven kunnen camerastandpunten vanuit de auto worden aangepast. Dit is echter een punt waar Rockstar nog steeds aan werkt.
- Boten zullen wederom terug komen in de game en zeer goed bestuurbaar zijn.
- Als je de mobiele telefoon selecteert zal er rechtsbovenin je scherm een pop-up komen met daarin een ingezoomde versie van je telefoon. Op deze manier kun je bijvoorbeeld je adressenboek raadplegen of baantjes aannemen van je contacten.
- Rockstar geeft aan dat het kantoor in Schotland (Rockstar North) soms even belt om specifieke informatie te krijgen over een gebouw vanuit de in-huis onderzoekes in New York City. Vervolgens kunnen deze Rockstar North weer adviseren bij de verwerking van deze gebouwen.
- Dan Houser zegt dat Liberty City in GTA IV groter is dan iedere andere stad die ze ooit gedaan hebben en dat de details één van de grootste elementen zullen worden.
- Central Park zal in het spel aanwezig zijn, maar dan wel onder een fictieve naam. Welke dit is maakten ze nog niet bekend.
- Houser zegt dat ze de manier waarop de radio werkt willen evolueren. Hetzelfde geldt voor het gedrag van de politie en de manier waarop ze tegen criminaliteit in gaan.
- Rockstar North wil niet te naturalistisch gaan en dus zijn er ook grappige wapens.
PlayStation Italië:
- Niko kan bij een bushalte gaan staan, waarna er een icoontje met het busschema verschijnt. Het lijkt er dus op dat Niko de bus kan gebruiken op een manier waarop hij ook de trein kan gebruiken.
- Als Niko een wapen trekt positioneert de camera zich boven zijn schouder. Op deze manier is het ook mogelijk om op vijanden te locken.
- Het stelen van een auto is niet langer simpelweg er naartoe lopen, de deur open doen en wegrijden. Dit keer moet je de auto besluipen, het glas met je schouder breken en de kabels onder het dashboard moeten gebruiken om de auto te starten.
- Philip Glass, de componist van de muziek voor de Grand Theft Auto IV trailer zal ook betrokken zijn bij de soundtrack van de game.
- Grafisch is het spel zeer indrukwekkend, zo kun je door roosters bij een voetpad heen kijken en reflecteert het licfht zeer realistisch op metaal.
PlayStation Australië:
- In het spel zijn geldautomaten aanwezig. Het precieze doel hiervan is nog niet bekend, maar het lijkt erop dat Niko hier zowel geld kan storten als op kan nemen.
- Als een auto voorbij rijdt in het spel hoor je ook het radiostation in die auto aan staan.
- Het standaard besturen van een auto is dit keer onder handen genomen en hier is dan ook flink aan geschaafd.
- Wanneer je een contact in je mobiele telefoon selecteert kun je kiezen uit verschillende commando's. Hierbij kun je denken aan het regelen van een afspraak op een bepaalde locatie.
- Er is een co-op functie in het spel aanwezig, deze dient echter niet om het spel met twee personen te doorlopen.
- Dan Houser geeft aan dat hij nog niet weet of GTA IV een eerste game is waar latere GTA games naar zullen verwijzen. Op dit moment maken ze van GTA IV gewoon een op zichzelf staand spel. Wel geeft hij aan een vertrouwen te hebben dat GTA in de toekomst zich weleens buiten Amerika af kan spelen, bijvoorbeeld in Engeland.
- Op de vraag of er een San Andreas Stories op de PSP verschijnt zegt Houser dat hier nog geen plannen voor zijn. Het lijkt er dus op dat er nog geen nieuwe GTA PSP titel in de maak is.
|
|
|
|
15:19 MK: Armageddon niet online door Nintendo
14:45 Rol de wereld van Beautiful Katamari op
|
Reacties (22) |
|
Pagina:
1
|
|
Gast (84.82.53.xxx)
op 12-05-2007 om 15:22
|
ik ga 100% GTA4 halen voor de PS3 ik ben blij dat er Co-Op mode erbij zit.
|
|
Xian
op 12-05-2007 om 15:40
[Niv: 20 / Exp: 982]
|
Dit spel gaat zo goed worden !
|
|
Gast (213.148.228.xxx)
op 12-05-2007 om 15:55
|
"Wel geeft hij aan een vertrouwen te hebben dat GTA in de toekomst zich weleens buiten Amerika af kan spelen, bijvoorbeeld in Engeland."
Schiet op dan! En wordt het niet eens tijd om naar Italië te gaan?
|
|
Rene Groen
(Eindredacteur)
op 12-05-2007 om 15:57
[Niv: 752 / Exp: 37625]
|
Opschieten? Laat ze eerst maar goed de tijd nemen voor GTA IV, voor GTA V zien we dan wel weer
|
|
Gast (86.87.11.xxx)
op 12-05-2007 om 16:11
|
vind het wel stoer dat je op daken kan komen en mensen naar beneden duwen.
Alleen best dom dat ze nog maar op 66% zijn, aangezien dat spel bij ons op 19 oktober moet uitkomen.
|
|
Jeweet
op 12-05-2007 om 16:11
[Niv: 74 / Exp: 3697]
|
dansmuziek uit dit continent....hardcore   maar dit spel gaa zo hard ownen!
|
|
Gast (81.245.98.xxx)
op 12-05-2007 om 16:47
|
laten we het hopen, id-t radio :D
|
|
bobbje
op 12-05-2007 om 17:08
[Niv: 4 / Exp: 176]
|
ik heb al gemerkt dat realisme het sleutelwoord wordt in gta 4, hopelijk wordt het daardoor niet snel saai. maar ik denk van niet, mensen in elkaar kloppen is altijd leuk (op gta)  .
|
|
Gast (87.208.39.xxx)
op 12-05-2007 om 17:10
|
Wees jullie blij dat het nog 66 procent is: zo krijgen we binnenkort nog meer info!!! 8) *D ;)
|
|
Dnarbeis
op 12-05-2007 om 18:02
[Niv: 60 / Exp: 2984]
|
omg dit gaat een topper worden
|
|
ToxicSnake
op 12-05-2007 om 18:22
[Niv: 74 / Exp: 3720]
|
Dit spel wordt zo erg te goed, elke dag zonder GTA IV ga ik een beetje dood
|
|
Urkie
op 12-05-2007 om 19:26
[Niv: 71 / Exp: 3527]
|
Dan zul je hem nooit kunnen spelen toxicsnake
|
|
Nelus
op 12-05-2007 om 20:19
[Niv: 526 / Exp: 26310]
|
Eindelijk, eindelijk, eindelijk LEUKE DETAILS. Details die ik supergaaaf vind!
Die co-op springt er natuurlijk uit alhoewel het jammer is dat je niet met zn 2-en door het verhaal heen kan. Ik hoop niet dat het zo lame word als in GTA SA, die missies enzo
Over dat auto stelen ben ik erg enthousiast! Eindelijk doen ze het goed! Gewoon lekker realistisch!
Het richen is zo te horen ook sterk verbeterd! Ik ben blij dat ze goed naar gamers luisteren.
Ik denk dat dit spel gewoon één van de perfectste spellen ooit wordt! Die graphics worden waarschijnlijk steeds beter en de gameplay houd gewoon niet op qua verbetering!
|
|
Gast (213.46.201.xxx)
op 12-05-2007 om 21:19
|
co-op modus is wel vet alleen dan niet zoLn slechte als bij gtasa... ik wil wel allebei een eigen scherm hebben en dat je allebei een auto kan pakken en samen lkkr scheuren
|
|
Nelus
op 12-05-2007 om 21:47
[Niv: 526 / Exp: 26310]
|
Ja precies, want in SA speelde dat wel echt krot! Ze moeten gewoon idd twee aparte schermen maken, met HDTV's is dat wel beter!
|
|
Gast (83.84.229.xxx)
op 12-05-2007 om 22:45
|
brute game vriend
|
|
Gast (77.161.84.xxx)
op 12-05-2007 om 22:51
|
Dat van die auto's jatten sprak me wel aan en net zoals nelus zij de graphics worden steeds verbetert alleen ik hoop niet dat dit ten koste gaat van de framerate :'(
|
|
Urkie
op 12-05-2007 om 22:52
[Niv: 71 / Exp: 3527]
|
Dit word de vetste game van 2007
|
|
wackyprofessor
op 13-05-2007 om 00:59
[Niv: 224 / Exp: 11181]
|
Dé game van 2007 wordt dit, grote impact zal deze game hebben. Maarjah aan de andere kant, er is nu al een grote hype van één trailer. Het kan tegenvallen, maar ik heb er vertrouwen erin
|
|
Paul_jambers
op 13-05-2007 om 03:40
[Niv: 68 / Exp: 3394]
|
Eén van de radiostations is een Oost-Europees station dat dansmuziek uit dit continent afspeelt.
ik zie techno verschijnen 
|
|
Gast (84.82.53.xxx)
op 13-05-2007 om 09:58
|
Ik hoop dat wat Gast 213.46.201 denkt waar word.
en niet net als GTA Sanandreas word met dei 2 Spelers bij elkaar moet blijven.
|
|
im2
op 13-05-2007 om 10:49
[Niv: 574 / Exp: 28719]
|
Deze blijft mooi bovenaan mijn most wanted staan
|
|
Pagina:
1
|
|
|
|