Afgelopen nacht werden The Game Awards uitgezonden en hoewel veel van onze interesse uit gaat naar de nieuwe beelden van games moeten we natuurlijk niet vergeten dat er ook nog awards werden uitgedeeld.
De belangrijkste prijs is natuurlijk de Game of the Year en deze werd uitgereikt aan The Last of Us: Part II, waarmee het Animal Crossing: New Horizons, DOOM Eternal, Final Fantasy VII Remake, Ghost of Tsushima en Hades achter zich liet. Dit was overigens niet de enige prijs die de game van Naughty Dog in de wacht wist te spelen, ze wonnen namelijk in zeven categorieën, waaronder Best Game Direction, Best Performance en Innovation in Accessibility. Enkele van de andere winnaars waren Hades voor de Best Indie Game en Half-Life: Alyx voor Best VR/AR game.
Onderstaand alle winnaars op een rij:
Game of the Year: The Last of Us: Part II
Best Game Directon: The Last of Us: Part II
Most Anticipated: Elden Ring
Players' Voice: Ghost of Tsushima
Best Narrative: The Last of Us: Part II
Best Art Direction: Ghost of Tsushima
Best Score and Music: Final Fantasy VII Remake
Best Audio Design: The Last of Us: Part II
Best Performance: Laura Bailey als Abby, The Last of Us: Part II
Games for Impact: Tell Me Why
Best Ongoing Game: No Man's Sky
Best Independent Game: Hades
Best Mobile: Among Us
Best Community Support: Fall Guys: Ultimate Knockout
Innovation in Accessibility: The Last of Us Part II
Best VR/AR Game: Half-Life: Alyx
Best Action Game: Hades
Best Action/Adventure Game: The Last of Us: Part II
Best Role-Playing Game: Final Fantasy VII Remake
Best Fighting Game: Mortal Kombat 11 Ultimate
Best Family Game: Animal Crossing: New Horizons
Best Sim/Strategy Game: Microsoft Flight Simulator
Best Sports/Racing Game: Tony Hawk's Pro Skater 1+2
Best Multiplayer Game: Among Us
Best Debut Game: Phasmophobia
Content Creator of the Year: Valkyrae
Best Esports Game: League of Legends
Best Esports Athlete: Heo "Showmaker" Su (League of Legends)
Best Esports Team: G2 Esports (League of Legends)
Best Esports Event: League of Legends World Championship 2020
Best ESports Coach: Danny "zonic" Sorensen (Astralis, Counter-Strike: Global Offensice)
Best Esports Host: Eefje "Sjokz" Depoortere
|