Sony opende in 2010 een eigen muziekservice om te concurreren met iTunes en gelijkaardige services. Qriocity werd echter pas echt bekend toen de service in 2012 werd geïntegreerd met het PlayStation Network onder de naam Music Unlimited. De service kwam echter nooit echt van de grond.
Sony is daarom nu van strategie veranderd. Het moederbedrijf vervangt Music Unlimited met een gloednieuwe service onder de naam PlayStation Music, waarbij PlayStation Music exclusief gaat samenwerken met Spotify. De populaire muziekservice zal in eerste instantie beschikbaar worden voor PlayStation 3, PlayStation 4 en XPeria telefoons en tablets. Music zal hierbij zowel de betaalde als de gratis versie van Spotify ondersteunen. PlayStation Music zal ook gebruikt kunnen worden als achtergrondmuziek in alle PlayStation 4 games.
Music Unlimited blijft nog een maandje open, PlayStation Music zal rond deze tijd op de markt komen in maar liefst 41 landen waaronder België en Nederland.
|