Eerder vandaag konden jullie lezen dat het derde seizoen van Call of Duty: Black Ops 6 en Warzone is uitgesteld tot begin april, alleen is dit niet het meest opvallende nieuws rondom de franchise.
Althans, het is wat voorbarig om het als nieuws te bestempelen, dus laten we benadrukken dat het gaat om een gerucht. De doorgaans betrouwbare Call of Duty leaker TheGhostOfHope laat via X weten dat de Call of Duty game die eind 2026 moet verschijnen niet langer op de vorige generatie consoles zal worden uitgebracht. Toegegeven, het laten vallen van de Xbox One en PlayStation 4 is geen heel interessant gerucht, alleen de toevoeging die hij er nog bij doet is dit wel. Afgaande op zijn woorden zal Call of Duty 2026, om het maar even een naam te geven, namelijk op de nieuwe generatie Xbox consoles verschijnen.
Het is niet het enige waar Hope mee komt. Volgens hem zal er geen vervolg komen op Call of Duty: Warzone, mocht het binnenkort te verschijnen Verdansk gamers niet terug weten te winnen.
Geruchten, geruchten, geserveerd met een flink portie zout.
|