Puzzel-adventure Chants of Sennaar komt in september
Door Rene Groen op 20-04-2023 om 14:34
Ontwikkelaar Rundisc werkt aan een bijzondere puzzel-adventure onder de naam Chants of Sennaar. De studio heeft bekend gemaakt dat hun game op 5 september zal worden uitgebracht op de PC, Xbox One, PlayStation 4 en Nintendo Switch.
Soms kan ik een game niet beter omschrijven dan de studio zelf (of stiekem is het simpelweg niet uit te leggen) en dus citeer ik:
quote:"Verdeeld sinds het begin der tijden, spreken de Volkeren van de Toren niet meer met elkaar. Maar er wordt gezegd dat een reiziger op een dag de wijsheid zal vinden om de muren af te breken en de balans te herstellen. Verken en ontdek een boeiende wereld in een kleurrijke, poëtische setting geïnspireerd door de mythe van Babel, waar mannen hun verleden zijn vergeten. Reis door de eindeloze trappen van een wonderbaarlijk labyrint, ontdek een onheilspellende waarheid en onthul de mysteries van dit fascinerende universum waar oude talen zowel het slot als de sleutel zijn."
Soms spreken beelden meer dan duizend woorden en dus een trailer om kennis te maken met de bijzondere stijl.